ABB Fen İşleri Şefliği Asfaltsız yol bırakmayacak!

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 19 Mayıs 2018 875 Okunma
ABB Fen İşleri Şefliği Asfaltsız yol bırakmayacak!

İlçemizin en büyük ve en önemli sorunlarından birisi olan asfalt artık sorun olmaktan çıkıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Şefliği tarafından ilçemizde sıcak asfalt çalışmaları dün itibariyle başladı. Geçtiğimiz yıl asfalt plentinin çeşitli nedenlerle çalışmaması sonrası ilçemizde yaşanan sorun bu yıl Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Şefliği sayesinde ortadan kalkacağa benziyor.

Dün Tuzla Mahallesinden başlayan sıcak asfalt çalışmalarında Tuzla Mahallesi, Hacıenbiya Mahallesi ve Emek Mahallesini birbirine bağlayan ana yolun asfalt yapılması sonrası asfalt ekipleri ilçe merkezinde asfalt çalışmasına başlayacaklar.

Asfalt çalışması ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde Şereflikoçhisar Fen İşleri Bölge Şefi Kazım Gök ile bir araya gelen Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan yapılacak olan çalışmalar ve asfalt atılacak olan bölgeler hakkında durum değerlendirmesi yapmıştı. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 metre şartına rağmen ilçe merkezinde tüm yollara asfalt atılmasını isteyen Ak Parti İlçe Başkanının bu talebi olumlu karşılanarak bu yönde çalışmalar yapılacağı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo