ADAYLARDAN İMAMOĞLU’NA DESTEK

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 18 Mayıs 2019 315 Okunma
ADAYLARDAN İMAMOĞLU’NA DESTEK

CHP İlçe Başkanlığı’na aday olan isimler İmamoğlu’na destek verdiler

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı görevini yürüten geçici heyet başkanlığında ilçe yönetimine aday olan isimler İmamoğlu’na destek kampanyasına katıldılar.

Adaylıklarını açıklayan Mahmut Gündoğan, Mustafa Alıcı ve görevden el çektirilen adaylığını açıklaması beklenen Celal Ünsal Ekrem İmamoğlu için başlatılan destek kampanyasına katıldılar. İlçe Başkanlığına atanan geçici heyet başkanı Erdoğan Doğan ’31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Ekrem İmamoğlu YSK tarafından kanunsuz bir şekilde görevden alındı. Bu seçime parti ve adaylar seçim yardımı almadan girecekler.

Cumhuriyet Halk Partisi Yönetimi tarafından ülke genelinde başlatılan İmamoğlu’na destek kampanyası için buradayız. İlçe başkanlığına adaylığını koyan arkadaşlarımızın, geçici heyet olarak bizler ve partililerimizin karınca kararınca yapmış oldukları destekleri belirtilen hesaba aktardık.  Kampanya kapsamında destek olan herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo