Ak Parti Vefa yemeğinde buluştu

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 19 Mayıs 2018 909 Okunma
Ak Parti Vefa yemeğinde buluştu

Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından bugüne kadar İlçe Başkanlığı dahil olmak üzere Ak Parti yönetiminde görev alan üyelerle Vefa yemeğinde buluşuldu. Ak Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ak Parti eski İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, Belediye Başkanı Ferda Polat, Belediye Meclis Üyeleri ve Ak Parti eski ve yeni yöneticilerinin katıldığı Vefa Yemeği Perşembe günü Aile Piknik Alanı içerisinde bulunan kır düğün salonunda gerçekleşti.

Ak Partinin Kuruluşundan bugüne kadar İlçe Yönetiminde çeşitli kademelerde yer alan üyelerin yer aldığı yemekte ilk konuşmayı Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan yaptı. Yapılan çalışmaları değerlendiren Erkan Seyhan konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları vererek; “ Ben her zaman Ak Parti Teşkilatlarının bir aile olduğunu ifade etmişimdir. Ailenin laf dinlemez, bildiğini okuyan büyükleri de olacaktır, bu ailenin eve şikayet getiren gençleri de olacaktır, bu ailenin söz dinlemeyen küçükleri de olacaktır ama hiç birimiz kızsak da, kırılsak da hiçbir aile ferdimize zarar gelmesini istemeyiz. Biz AK Parti İlçe Teşkilatı olarak seçim startını verdikten sonra sahaya indiğimiz her gün en az 5 – 10 ev ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerimizde Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletiyoruz. Halkımızın nabzını yokluyoruz hamdolsun Şereflikoçhisar’da partimize olan çok güzel ilgi, alaka ve teveccüh var bu bizleri daha da güçlü kılıyor. Sayın Mustafa Nedim Yamalı ve Hakan Han Özcan başkanlarım Ankara’nın değil en çok Şereflikoçhisar’ın ağabeyleri olmuşlardır. Şereflikoçhisar’ı kendi öz evlatları gördükleri için sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle bu evlatlarınız sizlerin yüzünü hiçbir zaman kara çıkarmayacaktır. Bundan hiçbir zaman şüpheniz olmasın. Biz istedik ki hem bugün bir araya gelelim hem üzdüğümüz ağabeylerimiz vardır, hem kırdığımız ablalarımız vardır. Onların kalbini alalım. Hem de bilsinler ki onların emirlerinde olduğumuzu ifade edelim. Güzel bir katılım var. Katılımlarınızdan ötürü hepinize teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan’ın konuşmasının ardından programda Belediye Başkanı Ferda Polat’ta bir konuşma yaptı. Polat konuşmasında; “ Biliyorsunuz zorlu bir sürece girdik. Burada el birliğiyle bu süreci atlatmamız gerekir Belediye Başkanına kızmış olabilirsiniz. İlçe Başkanına kırılmış olabilirsiniz, Belediye Meclis Üyelerine kırılmış olabilirsiniz diğer görev yapan arkadaşlarımıza sitem edebilirsiniz ama hepinizin bildiği gibi gün o gün değil. Gün birlik ve beraberlik içerisinde bütün şer odakları birleşmişken bizlerde kardeş olarak birleşip bu şer odaklarını yok etmemiz gerekir. Bana kızabilirsiniz, günü geldiği zaman benden hesap sorabilirsiniz. Bugün hesap günü değil. Bugün birlik, beraberlik, kardeşlik günü. Ak Parti hepimize bir görev verdi” diyerek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Düzenlenen programda AK Parti eski Ankara İl Başkanı ve 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Mustafa Nedim Yamalı partililere hitap ederek; “15-16 yıldır içeriden ve dışarıdan saldırılara rağmen hamd olsun bugünlere geldik. Bugün buradaki arkadaşlarımız ve mücadeleleri olmasa ne yüzde elliler alınır, nede bu başarılar kazanılabilir. Bugün buralara gelebildiysek bu buradaki arkadaşlarımızın sayesindedir. Bizim bir özelliğimiz var biz çok yapışkan bir partiyiz. Bir kere giren bir daha çıkamaz. Şereflikoçhisar’da İlçe Başkanıyla buradaki arkadaşlarımızın herhangi birisi arasında sorumluluk açısından hiçbir fark yoktur. Herkes İlçe Başkanımız kadar Belediye Başkanımız kadar sorumluluk sahibidir, bu bir dava. En büyük değerimiz birlik ve beraberliğimizdir. Şartlar ne olursa olsun bunu devam ettirmemiz gerekir. Ak parti çok büyük bir parti. Dünyanın en güçlü siyasal kuruluşlarından birisi. Bu gücümüzü de inşallah devam ettiririz diyorum. 24 Haziran’da inşallah büyük bir başarıya imza atacağız” dedi.

Mustafa Nedim Yamalı’nın konuşması sonrası AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan yaptığı konuşmasında Şereflikoçhisar teşkilatında görev yapmış ve yapmakta olan tüm partilere teşekkür ederek; “Bugün Nedim başkanımızla Kız Kuran Kursumuzun temelini attık. İnşallah vekil olduğunda da birlikte açılışını yapmaya geliriz.  24 Haziran’ da Ankara’da Cumhurbaşkanımızı güçlü bir şekilde seçeceğiz. Milletvekilleri sayısı olarak da bilhassa Ankara’da çok sayıda milletvekilini çıkartacağız, meclise göndereceğiz. Buranın, bu toprakların bir çocuğu olarak desteklerinizi bekliyorum. Biliyorsunuz Gölbaşı Bezirhane’liyiz. Birçoğunuzla akrabalık bağlarımız vardır. Hem ticaret bağlarımız vardır. Birbirimize hakkımız geçmiştir. Haklarınızı helal edin. İnşallah Ankara’lı bu kardeşinize de desteklerinizi hiçbir zaman esirgemeyin. En büyük destekte Şereflikoçhisar’daki sandıkları tulum çıkartmanızdır. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Konuşmalar sonrası Ak parti ilçe Başkanı Erkan Seyhan tarafından Mustafa Nedim Yamalı ve Hakan Han Özcan’a tuzdan yapılmış şekiller hediye etti. Yemek ikramı ile devam eden program çay sohbeti sonrası sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo