Ak Partiden seçim bağışı

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 09 Haziran 2018 1165 Okunma
Ak Partiden seçim bağışı

Ak Parti İlçe Teşkilatı Cumhurbaşkanlığı seçim döneminde AK Parti Adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına bağışta bulundular. Belediye Başkanı Ferda Polat, Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve çok sayıda partilinin katıldığı bağış kampanyasında Ziraat Bankası Şubesinden seçim kampanyası için Recep Tayyip Erdoğan adına bağışta bulunuldu.

Kampanya sonrası basın açıklaması yapan AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak için üzerlerine düşeni yaptıklarını ifade ederek; “Yönetim Kurulu Üyelerimizle, Meclis Üyelerimizle, Kadın Kolları, Gençlik Kolları teşkilatımızla ve partililerimizle beraber Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak için destek kampanyasında üzerimize düşeni yapmak üzere Bankamızı ziyaret ettik. Desteklerinden dolayı teşkilat mensuplarımız bir kez daha teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanlığı destek kampanyası Cumhurbaşkanlığı kesin sonuçları açıklanana kadar devam edecektir. Çok kısa bir şeye değinmek istiyorum. Biliyorsunuz ki kendisini devletine, milletine, bayrağına, vatanına adamış bir liderimiz Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var hamd olsun. Bizleri kendisine bir saat, iki saat uykuyla günlerini geçiren, devletinin daha da dik durması için gecesine gündüzüne katan bir Cumhurbaşkanı varken ona destek olmak, onun yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kısaca bir şeyi hatırlatmak istiyorum. 16 sene öncesine kadar vatandaşlarımız ekmek kuyruklarında beklerken, yağ kuyruklarında beklerken, ilaç kuyruklarında beklerken, Devlet Hastanelerinde muayene olmak için beklerken, akaryakıt almak için beklerken, devletinin liderinin ödemediği maaşı almak için banka önlerinde beklerken, hamd olsun ki bugün devletine, liderine sahip çıkmak için vatandaşlarımız banka önünde beklemektedir. Rabbim Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkenin başından eksik etmesin. Hiçbir şüpheniz olmasın ki Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan vatandaşlarımız Alevisi, Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi hepsi şuan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptıklarını 16 senedir bu ülkenin dik duruşunu görmektedir. 24 Haziranda da Türk vatandaşlarımız, Kürt vatandaşlarımız, Laz, Çerkez vatandaşlarımız üzerine düşeni 24 Haziran seçimlerinde de yapacaktır. Bundan hiçbir endişemiz, hiçbir tereddüdümüz yoktur. Vatandaşlarımız 15 Temmuz’u organize edenlerin, pkk’ya destek verenlerin, bu ülkeyi kaosa sürükleyenlerin neler yapmak istediklerini görmüş ve bunun karşısında dimdik duran Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında da dik durmaya devam edecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi, tereddüdü olmasın. Bugüne kadar olduğu gibi 24 Haziran’da ve daha sonrasında da Türkiye’nin liderine sahip çıkmış, sahip çıkacak. Yanında olan bütün vatandaşlarıma teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo