Akgünler Otomotiv’den Deneme Günü

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 19 Mayıs 2018 918 Okunma
Akgünler Otomotiv’den Deneme Günü

Massey Ferguson Ankara Bölge Bayii Akgünler Otomotiv düzenlendiği “Tarla Günü” etkinliğinde traktörlerin yeni serilerini çiftçilerle buluşturdu. Traktörler hakkında hem bilgi veren hem de test sürüşü yaptıran firma yetkilileri çiftçilerden tam not aldı. Yağış nedeniyle kısa süren program çiftçiler tarafından tam not aldı.

Cumartesi günü saat:12:00 gibi Karamollauşağı köyü Çevre yolu altında başlayan ve arazide gerçekleştirilen Tarla Günü Etkinliği’ne, çok sayıda çiftçimiz katıldı. Tanıtıma katılan çiftçiler, etkinlik için hazırlana 25 dönüm tarlayı sürerek, yeni seri traktörleri denedi.

Etkinlik hakkında bilgi veren Bayii yetkilileri, Yöre çiftçilerimizin yerli olarak üretilen yeni seri traktörlere binip, denedikten sonra almaya karar vermelerine imkan sağlamak amacıyla düzenlediğimiz “Tarla Günü” etkinliğine çiftçilerimizden yoğun katılım oldu. Öncelikle çiftçilerimize bu yönde sonsuz teşekkür ediyoruz. Burada çiftçilerimiz Traktörleri gördü, birçoğu deneme imkanı buldu. Akıllarına takılan sorulara yanıt buldular. ” dedi.

            Firma yetkilileri tarafından tarla gününe katılan çiftçilere çeşitli promosyon ürünlerinin ve yemek ikramı ile devam eden program aşırı yağan yağmur nedeniyle kısa süre sonra sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo