ALACAK VERECEK DAVASI KANLI BİTTİ

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 23 Nisan 2019 629 Okunma
ALACAK VERECEK DAVASI KANLI BİTTİ

Amcaoğulları oldukları öğrenilen 2 kişi arasında çıkan tartışma kanlı bitti. Amcaoğullarından birisi tabanca ile yaralanırken yaralayan kişi ise olay yerinden kaçtıktan sonra Emniyet Güçlerince yakalandı. Tabanca ile vurulan kişi olay yerine Ambulans gecikince özel oto ile İlçemiz Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Salı günü ikindi saatlerinde İlçemiz E90 Karayolu kenarında bulunan Kıraathanede meydana gelen yaralama olayı ile ilgili iddialara göre Aslen Aliuşağı Mahallesinden olan ve aralarında tarla yüzünden husumet olan H.S. isimli kişi kıraathanede otururken, amca oğlu olan H.İ.S. kıraathaneye geldi. Amcaoğlu H.İ.S’nin geldiğini gören H.S. her ne kadar masanın altına saklanmak istese de amcaoğlu H.İ.S yanında bulunan tabancadan çıkan kurşunla yaralandı. Yara alan H.S oradan uzaklaşmak istedi ve çay ocağına doğru yöneldi. Bu arada amcaoğlu H.İ.S. tabanca ile ateş etmeye devam eti. İki kurşun daha sıkan H.İ.S. amcaoğluna isabet ettiremedi. O anda tabancası tutukluk yapan H.İ.S.’yi kıraathanedeki diğer vatandaşlar tutarak olay yerinden uzaklaştırdılar. Olay yerinden uzaklaşan H.İ.S olay yerinden kaçarken, tabanca ile göğsünden yaralanan H.S ise Ambulansın geç kalması nedeniyle özel otomobil ile İlçemiz Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Hayati tehlike kaydı ile Ankara Numune Hastanesine sevk edildi.

Amcaoğlunu tabancayla vuran H.İ.S ise Emniyet Güçlerince yakalanarak ilk ifadesinden sonra mahkemeye sevk edildi. Yaralama olayı ile ilgili soruşturmanın ise devam ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo