ALICI : ‘HER ZAMAN BİR UMUT VAR’

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 18 Mayıs 2019 255 Okunma
ALICI : ‘HER ZAMAN BİR UMUT VAR’

Mustafa Alıcı CHP İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı

CHP’de İlçe Başkanı Celal Ünsal’ın görevden el çektirilmesi sonrasında İlçe Başkanlığı için adaylar belli olmaya başladı. Mustafa Alıcı ‘Her zaman bir umut var’ sloganı ile çok sayıda partili ile İlçe Başkanlığa gelerek İlçe Başkanlığı için adaylığını resmen açıkladı. CHP Merkez Yönetimi tarafından geçici heyet olarak İlçe Başkanlığı görevini yürüten,  Erdoğan Doğan ile partili ve basın mensuplarının karşısına çıkan Mustafa Alıcı yaptığı açıklamada ‘Cumhuriyet İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulunun görevden alınması sonucunda 26.05.2019 tarihinde yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Olağanüstü Kongresine arkadaşlarımla birlikte delegelerle yapmış olduğumuz istişareler neticesinde almış olduğumuz güçle Cumhuriyet Halk Partisi camiası için İlçe Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. 21.12.1967 Şereflikoçhisar doğumlu, Lise mezunu, 3 çocuk babasıyım. İlçede esnaflık yapmaktayım. SHP Gençlik Kolları Başkanlığı, Halkevleri Yöneticiliği, Kızılay Başkanlığı ve 2 dönem Şoförler Odası Başkanlığı yaptım. Cumhuriyet Halk Partisine hizmet etmek, Cumhuriyet Halk Partisi vizyonunu partilimiz ve halkımıza anlatmak, Şereflikoçhisar halkının sorunlarını, dertlerini anlayarak çözüm odaklı politikalar geliştirmek, parti içinde birlik ve beraberlik sağlayarak, kimseyi ötekileştirmeden Kuvayi Milliye ruhu ile partimizi ve gönüldaşlarımızı bir araya getirip halkça düzenin kurulmasına öncülük edip, barışın, adaletini hukukun, kardeşliğin ve umudun yaşaması için mücadele edeceğim. Kuvayi Milliye ruhu ile teşkilatımızı halkın partisi kimliğini ön plana çıkartarak halkın sorunlarına projeler yaparak dokunacağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partisi Şereflikoçhisar İlçe Başkanlığına adayım. Her şey Güzel olacak; Şereflikoçhisar’da Her zaman Bir Umut Var” dedi.

‘Şereflikoçhisar için varız’

Alıcı gazetemize yaptığı özel açıklamada ‘Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetimi olarak öncelikle evimizin içini düzelteceğiz. Kongre sonrasında seçildiğimiz takdirde Belediye Başkanı ve ekibinin Şereflikoçhisar’ın yararına olacak her projeyi desteklemeye hazırız’ dedi. İlçe için ortak projeler kapsamında ilçe yararına olacak her şeyi onaylayacaklarını söyleyen Alıcı ‘Üretilen projeleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ın kapısını çalarak desteğini isteyeceğiz’ Alıcı ayrıca ülke genelinde devam eden İyi Parti İttifakının ilçe genelinde de devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo