Atılgan; “2. dönem öğretmen, öğrenci, velilerimize hayırlı olsun!”

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 08 Şubat 2019 166 Okunma
Atılgan; “2. dönem öğretmen, öğrenci, velilerimize hayırlı olsun!”

15 Günlük tatilin bitmesi sonrası Pazartesi günü başlayan 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. dönemi için İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan mesaj yayınladı.

Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak amacıyla öğretmen, veli ve öğrencilerimizle kısa bir aradan sonra büyük bir heyecan ve azimle 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemine başlamış bulunmaktayız diyen Atılgan; “Değerli öğretmenlerimize, sevgili öğrencilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına başarılar diliyor, son derece faydalı bir 2. dönem geçirmemizi temenni ediyorum. 2018-2019 eğitim öğretim yılının 2. dönemi ile birlikte yönetici, öğretmen, eğitim çalışanları ve velilerimizle uyum içinde bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak yegâne hedefimizdir” dedi. 

Sevgili öğrenciler, sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir diyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan; “Toplum olarak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak gibi gerçekten de çok ağır bir sorumluluğu sırtımızda taşıyoruz. Sürekli değişen, değişim hızı katlanarak artan bir dünyada bunu başarabilmek kolay değil. Burada en büyük sorumluluk, hiç kuşkusuz eğitim camiası ile birlikte anne ve babalarımıza düşüyor” dedi.

Öğretmenlere de seslenen Atılgan mesajına şu cümlelerle son verdi. “Değerli Öğretmenler, öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve manevi yönden gelişimlerini sağlamak adına elinizden geleni yapacağına inancımız sonsuzdur. 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. döneminin öğretmen, öğrenci, velilerimize hayırlı olmasını diler sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ederim”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo