Avni Yıldırım; “Mücadelemiz devam edecek”

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 30 Haziran 2018 608 Okunma
Avni Yıldırım; “Mücadelemiz devam edecek”

İYİ Parti İlçe Başkanı Avni Yıldırım 24 Haziran seçimlerini değerlendiren yazılı bir basın açıklaması yayınladı. Tüm baskı ve karartmalara rağmen 24 Haziran seçimlerinden güçlü bir temsil yetkisiyle ayrıldıklarını ifade eden Yıldırım, bunun neticesinde bölgemizden 2 İYİ parti Milletvekilinin meclise girdiğini işaret etti.

İYİ Parti İlçe Başkanı Avni Yıldırım yaptığı basın açıklamasında; “Kadını ile erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla, değerli, kıymetli ve cesur yol arkadaşlarım! Teveccühlerini partimizden ve Meral Akşener’den yana kullanan tüm hemşehrilerim! Sosyal medyadan Partimizin ve şahsımın mesajlarına destek sağlayan, katkı yapan tüm arkadaşlarım! Ve, hangi siyasi partiye veya Cumhurbaşkanı adayına oy verirse versin, demokratik görevini yerine getirmek üzere sandığa giden tüm hemşehrilerim! Bizler, serveti ve mirası; eylemleri olan insanlarız. Bunu bir kere daha gösterdik. Her zamanki gibi inandıklarımız uğruna çarpıştık. Tatlı su balığı olmadık, güçten yana saf tutmadık, güçlü diye zalime teslim olmadık. Bu bizim karakterimiz. Ben bu karakterdeki insanlarla, dostlarla yol aldım, çalıştım.  İlçe teşkilatımızdaki arkadaşların her birini tanımaktan ayrı ayrı mutlu oldum. Şunu unutmayınız: Zaman en güzel anlatıcıdır. Mücadelemiz, mücadeliniz, şimdi olmasa bile çocuk ve torunlarımız tarafından saygı ve minnetle anılacaktır. Bundan emin olunuz. Hakkınızı helal ediniz. Benim hepinize hakkım helaldir. Neden düşeriz: Yeniden kalkmak için. Bizler düşüp düşüp kalkacağız. Mücadelemiz devam edecek. 7 aylık geçmişi olan Partimiz, tüm engelleme ve karartmalara rağmen, mecliste ciddi bir temsil statüsüne ulaşmıştır. Bölgemiz, Koçhisar dostu Koray Aydın başkanımızla beraber 2 İYİ Parti milletvekili çıkarmıştır. Bunlar önemli kazanımlardır. İlçe teşkilatımızın faaliyetleri ve mücadelemiz devam etmektedir, edecektir. 24 Haziran seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ederim. Hepinize selam ve sevgilerimi iletiyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo