Bağımsız Türkiye Partisinden iddialı projeler!

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 14 Mart 2019 274 Okunma
Bağımsız Türkiye Partisinden iddialı projeler!

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Mustafa Pak ve Şereflikoçhisar Belediye Başkan Adayı Ali Şen ilçemizde saha çalışmaları yaptı. Cumartesi günü semt pazarını gezen heyet broşür dağıtıp, destek istedi.  Esnaf ziyareti sonrası gazetemiz bürosunu ziyaret eden heyet çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verdiler.

Bağımsız Türkiye Partisi 31 Mart Yerel Seçimlerinde projeleri ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Türkiye’nin her yerinde seçime giren BTP’de Belediye Başkan adayları çok iddialı projelerle halkın karşısına çıkıyor.

Ankara’ya “100 DEV PROJE”

Ankara Büyükşehir Adayı Av. Mustafa Pak; “100 DEV PROJE” ile iddialı bir çıkış yapması ile seçmenin dikkatini çekti.

Bizim Projelerimizin Kaynağı; MİLLİ EKONOMİ MODELİ’dir.!

Yapılan esnaf ziyareti sonrası gazetemiz bürosunu ziyaret eden BTP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Mustafa Pak projeler hakkında bilgi verdi. Biz laf değil iş üretiyoruz. Zamanımızı dedikodu ile, boş laflarla geçirmiyoruz diyen Pak; “Projeler üretiyor, geleceğimizi planlıyoruz. Milletimiz yoksul, hayat şartları günden güne ağırlaşıyor. Esnaf siftahsız işyeri kapatıyor. Son aylarda sadece Ankara’da binlerce işyeri kapandı. Çiftçi üretemiyor, üretse satamıyor, maliyetler çok yüksek olduğu için para kazanmıyor. Biz bütün bunların çözümleri ile geliyoruz. Bizim elimiz çok güçlü, projelerimizin hepsi birbirinden değerli ve halkımıza nefes aldıracak projeler. Bizim dünya çapında kabul gören bir liderimiz var. Prof. Dr. Haydar Baş, O’nun Rusya’dan Çin’e, Hindistan’dan Brezilya’ya dünya insanlığının 4 milyarından fazlasının uyguladığı Milli Ekonomi Modeli Tezi bizim elimizde. Bütün projelerimizin kaynağı bu tezde. Halkımızdan isteğimiz, kendilerini bu duruma düşürenlere dur demeleri ve çözümün adresini görmeleridir” dedi.

PROF. DR. HAYDAR BAŞ DİYOR Kİ; ATATÜRK VATANDIR, ATATÜRK MİLLETTİR, ATATÜRK BİRLEŞTİRİCİ HARÇTIR

Genel Başkanımızın Milli Ekonomi Tezinin yanı sıra biliyorsunuz ki, vatana, millete, bayrağa sahip çıkan ve hiçbir şartta bundan taviz vermeyen bir yönü daha var. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü halkımızla buluşturan “Hoş Geldin Atatürk” eseri ile çığır açan Haydar Baş Bey, gizlenen saklanan Atatürk’ü halkımızla buluşturdu diyen Pak; “BTP, bugün Atatürk’ün hedeflerini gerçekleştirecek, O’nu kendine rehber edinmiş tek siyasi oluşumdur. Türkiye’nin her noktasında seçime giren tek partiyiz. Halbuki bugün iktidar partisi de, Chp de, İyi parti de çok sayıda yerde seçime girmiyor, giremiyor. Hatta MHP 40’tan fazla ilde yok. Atatürk’ün partisiyiz diyen Chp, Ş. Koçhisar’da yok. Ama BTP 81 milyon Türk insanının önündeki bütün oy pusulalarında var.”

ŞEREFLİKOÇHİSAR’IN GELECEĞİ BTP İLE DEĞİŞECEK!

BTP’nin İlçemiz Belediye Başkan Adayı İş Adamı Ali Şen’de sürekli halkın içinde olduklarını söyledi. BTP Adayı Ali Şen, Şereflikoçhisar’la ilgili çok önemli projeler hazırladıklarını ve bunları mutlaka uygulayacaklarını, Ankara’nın bir ilçesi olmasına rağmen yıllardır ihmal edilen, Şereflikoçhisar’a yakışan belediyeciliği BTP döneminde gerçekleştireceklerini belirtti.

Ali Şen sözlerine şöyle devam etti; “Şereflikoçhisar Ankara’nın ilçesidir ve aynı zamanda Türkiye’nin en önemli karayolunun tam üzerinde bulunmaktadır. Ayrıca Tuz gölü gibi çok önemli bir tabiat varlığının da yanı başında bulunuyor. Ama gelin görün ki sanki unutulmuş, terk edilmiş bir şehir olmaktan öteye gidememiş. Belediyecilik, afiş asmakla, köprülere slogan atmakla olmuyor. Kaldırım sökmek, kaldırım yapmakla, çiçek dikmekle de belediyecilik olmuyor. İnsanımız bugün açlık sınırında yaşıyor. Kimse hayatından memnun değil, ektiği para etmiyor, işyerinde müşteri beklemekten gözü yollarda kalıyor. Ş. Koçhisar’ın kaderi bu değildir. Artık bu karanlık dehlizlerden çıkış yolu görünmüştür. Bağımsız Türkiye Partisi Lider Prof. Dr. Haydar Baş ve kadrosu halkın huzurundadır. Projeleriyle, göğsü vatan, millet sevgisiyle dolu genç ve dinamik kadrosuyla köy köy, sokak sokak çalışıyoruz. Biz bu işi yaparız, çünkü biz bu işi biliyoruz.

Şereflikoçhisar, Tuz gölünden yeterinde yararlanamamakta, hazine üzerindeki dilenci gibiyiz. Tuz hayatın devamlılığı için çok önemli bir nimettir. Allah bize bu kaynağı lütfetti. Kuracağımız büyük tesislerle tuz ve türevlerinin üretimini destekleyecek, halkımız ile ortaklaşa yapacağımız sanayi hamlesiyle binlerce insanımız buradan ekmek yiyecek.

Tuz gölü aynı zamanda bir turizm merkezidir. Ancak bugün yalnızca yoldan geçenlerin aracından inip üzerinde gezinip gittiği bir yerden ibarettir. Tuz gölü halkımızın ilgisini çekecek, burada vakit geçirecek, çok daha fonksiyonel bir şekilde kullanılacak bir turizm merkezine kavuşacağız” dedi.

Belediye imkanları, çiçek dikmenin, kaldırım yapmanın ötesine geçecek, üreten belediyecilikle Türkiye’ye örnek olacağız diyen Şen; “Tarım alanlarımız oldukça geniş ancak birçok sebepten dolayı verimli üretim yapamıyoruz. Maliyetler yüksek, su sorunu var ve daha birçok etken olumsuz sonuçlar doğuruyor. Belediye ne için var? Belediye imkanları ne için kullanılacak? İşte bu noktada biz devrede olacağız ve tarımı destekleyeceğiz. Hem normal tarıma destek vereceğiz, hem de kurulacak seralarla birlikte ilçemiz tarımın merkezi olacak. Bulunduğumuz stratejik konumu da kullanarak tarım ürünlerimizin kuzeyden, güneye bütün memlekete ulaştırılmasını sağlayacak, çiftçilerimizi yol kenarlarında ürünlerini satmaya çalışmaktan kurtaracağız. Bütün bunların kaynağı bizim elimizde mevcut. Başkaları şehrimize baktığı zaman rant görür, biz baktığımızda ise yapılacak hizmet, halkımızla paylaşılacak zenginlikler görüyoruz. Seçim halkımızın, karar onların. Ancak unutmayın ki, sizin önünüze konulan, alternatifi yokmuş gibi gösterilenlerle birlikte olmaya devam ederseniz, yarınınız bugünden daha iyi olmayacak. Bugüne işsizlik daha da artacak, tarım daha da kötüye gidecek, yoksulluk daha da artacak. Hadi gelin, yol yakınken fırsatı kaçırmayın. Ver elini Şereflikoçhisar, bu sefer oylar BTP’ye” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo