Başkan ve Meclis Üyeleri Mazbatalarını aldılar

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 11 Nisan 2019 389 Okunma
Başkan ve Meclis Üyeleri Mazbatalarını aldılar

31 Mart Yerel seçimlerinde seçimi kazanan Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri geçtiğim hafta Perşembe günü mazbatalarını aldılar. İlçe Seçim Kurulu Hakimi Eda Köse’den mazbatasını alan Belediye Başkanı Memiş Çelik, sorunsuz ve sıkıntısız bir seçim geçirdikleri için emeği geçenlere teşekkür etti.

Geçtiğimiz hafta Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrası seçmenlerin taktiri ve vermiş oldukları oylar ile seçilen Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri Mazbatalarını aldılar. Perşembe günü Belediye Başkanı Memiş Çelik başta olmak üzere Cumhur İttifakı belediye Meclis Üyeleri İlçe Seçim Kurulu Hakimi Eda Köse’den mazbatalarını alarak hatıra fotoğrafı çektirdiler. Mazbata tesliminde Başka Belediye Başkanı Memiş çelik olmak üzere tüm meclis üyelerini tebrik eden Hakime Köse, başarılar diledi.

Mazbata tesliminde kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Memiş Çelik, sorunsuz ve sıkıntısız bir seçim geçirildiği için sayın seçim Kurulu Başkanımız şahsında tüm, seçim kurulu çalışanlarına, güzel bir seçim geçirmemizde katkı sağlayan Siyasi parti ilçe başkanlarına, Aday arkadaşlarımıza, siz değerli basın mensuplarımıza bizleri hiç yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum diyen Çelik; “ Demokrasinin gelişmesi adına bizlere katkı sağlayan, tüm seçmenlerimize sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Çok sağ olun” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ise, ilçemize çok güzel bir seçim dönemi geçirildiğine vurgu yaparak; “ Sizlerin sayesinde çok güzel seçim oldu. Rabbim bize nice nice sıkıntısı, başarılı dönemler atlatmayı rabbim sizlere ve bizlere nasib etsin” dedi ve odadan ayrıldılar. Daha sonra İlçe Seçim Kurulu Hakimi, Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyeleri toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo