Başkandan inanılmaz manevra

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 08 Eylül 2016 19089 Okunma
Başkandan inanılmaz manevra

 

Belediye Başkanı Ferda Polat Eylül Ayı Meclis Toplantısı sonrası Belediye Meclis Üyesi Kemal Sezginer’in gündem dışı sorularını cevaplarken Bugüne kadar belediye başkanları tarafından yapılmamış bir ilke imza atarak basın toplantısında söylediklerini inkar etti. Basın toplantısında Belediye Başkanvekilliği için Seval Türemen’i görevden aldım diyen Belediye Başkanı Ferda Polat belediye meclis toplantısında adeta sözünden çark ederek Seval Türemen’in görevine devam ettiğini söyledi ve gazetecilikte çığır açan cümleleriyle “bundan sonra yazıyı yazacak arkadaşlar yazı isteyecekler” dedi.

Belediye Başkanı Ferda Polat’ın bu tavrı sonrası belediye meclis toplantısını izleyen basın mensupları şaşkınlıklarını gizleyemezken Meclis Toplantısı sonrası gazetemiz muhabiri , Başkanım Seval Hanımı görevden aldığınızı siz söylemiştiniz? Sorusuna Belediye Başkanı Ferda Polat; “Evrak isteyeceksin. Evrak var mı?” diyerek cevap verdi. Sonrasında muhabirimizin; “O zaman şifahen konuştuklarınızı ciddiye almayalım mı?” sorusu üzerine Polat, yapılan açıklama sonrası resmi evrak istenmesini söyledi. Basın toplantısında ilçemizdeki bütün basın yayın kuruluşlarının olduğunu ve bu konuşmaya basın mensuplarının şahit olduğunu hatırlatan gazetemiz muhabirine Belediye Başkanı haberin sadece Tuzgölühaber Gazetesinde yer aldığını söyledi. Belediye Meclis Toplantısı sonrası Belediye Başkanı Ferda Polat’ın sözleri şaşkınlık yaratırken İlkokul mezunu olan ve Devlet Hastanesinde taşeron firmada bilgi işlemde görev yapan Seval Türemen’in ne zaman Belediye Başkanvekilliği yapacağı merakla bekleniyor.

Belediye Başkanı Ferda Polat’ın daha 15 gün önce basın toplantısındaki sözlerini inkar edercesine basın mensuplarına hitaben “elinizde resmi evrak var mı?” sözleri üzerine Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklama ve bilgilendirmelerin resmi evraklarla yapılması bekleniyor.

“Başkandan inanılmaz manevra” için 3 cevap

  1. Abdullah dedi ki:

    Pramidin başındaki (15 temmuz olaylarıyla alakalı 5 farklı uluslararası kanala-el cezire, cnn int, vs.-, 1 haftada 5 farklı beyanat verdi,haberi. Olmadi-enistem berat -akşam ogrendim-vs söyledi ), , sabah söylediğini akşam inkar ederse, pramidin altındaki bir başkan çark etmiş cokmu?Gidiklama adamı Allah Aşkına. ..

  2. Yusuf eroğlu dedi ki:

    Kıyametin alametlerinden biriside işlerin ehil olmayanlara verilmesidir.maalesef çeşitli entrikalar çevirerek,rakipleri yıpratmak önünden çekmek için iftira kampanyası ile yalan dolanla yıpratmak,türlü yalakalık maskaralığı ile yukarıya şirin görünmek,gerçek kimliğini manipüle etmek.ve işte sonuç sözleri ile kendi kendisini yalanlayan sıkıştığında işi kabalığa vuran bir tip.maalesef koçhisarın kaderi.siz nasılsanız öyle idare edilirsiniz.bir toplum kendisini değiştirmedikçe Allah onların halini değiştirmez.saygılar.

  3. ramazan dedi ki:

    biz onun başkan olmadan önceki konuşmalarına da şahit olduk.iki kelimeyi bi araya getirip konuşamıyodu.iki dakika önce söylediği lafa iki dakika sonra kendisi muhaletlik ediyodu.ben bukadar konuşabilmesine bile hayret ettim doğrusu:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo