Başkanlardan anlamlı çalışma

Başkanlardan anlamlı çalışma

Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı tarafından esnafa afişli destek. “Alışverişlerimizi yerel esnaftan yapalım” çağrısı yapan Mehmet Çetin ve Mihtat Eraslan tüm ilçe halkımıza esnafımıza destek olalım çağrısı yaptılar.

Geçtiğimiz hafta itibariyle gerek sosyal medya üzerinden gerekse sms ile ilçe halkımıza duyuru yapan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ve Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı hazırlattığı afiş ile yerel esnafa destek çağrısı yaptılar.  Büyük bir sosyal farkındalık çalışmasına imza atan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı yaptığı çağrıda “ Kimi zaman anahtarınızı, kimi zaman çocuğunuzu emanet etmiştiniz. İyi gününüzde, kötü gününüzde, düğününüzde ve cenazenizde hep sizinle olan “Üzerimde para yok sonra versem olur mu?” diyebildiğiniz yerel esnafa sahip çıkın. Yerel Esnaf Yok Olmasın” denildi.

Yapılan çalışma hakkında gazetemize bilgi veren Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin, esnaf ve sanatkarlarımızın sorunları için çeşitli girişimlerde bulunduklarını ifade ederek; “Esnafımızın sıkıntısı tüm ilçenin sıkıntısıdır. Bu konuda tüm alışverişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Esnaf ve sanatkardan mahrum olan bir milletin şahdamarı kopmuş demektir.” Esnaf ve sanatkarımız ilçemizin şah damarıdır. Gerek kayıt dışı esnaf gerekse büyük firmalar tarafından esnaf ve sanatkarımız dar boğaza sürüklenmektedir. Bu sorunu çözecek olan ilçe halkımızdır. Vatandaşlarımız esnaflarına sahip çıktığı sürece küçük esnaf işine, aşına, memleketine sahip çıkacaktır. Bu konuda bizlere destek veren ve her zaman esnafımızın destekçisi olan başta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mihtat Eraslan’a ve Yönetim Kuruluna, ilçemiz yöneticilerine ve alışverişini yerel esnaftan yapan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Alışverişlerimizi yerel esnaftan yapıyoruz, esnafı yok olmaktan kurtarıyoruz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo