Bayramlaşma ilk gün yapıldı

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 22 Haziran 2018 467 Okunma
Bayramlaşma ilk gün yapıldı

Bir bayram daha geride kaldı. Seçim nedeniyle oldukça yoğun geçen Ramazan Bayramında ilçemizde tatsız bir olay bir yaşanmazken Ramazan Bayramı nedeniyle protokol bayramlaşması bayramın ilk günü kent müzesinde yapıldı.

Kaymakam Sedat Yıldırım, Garnizon Komutanı Nuri Dilsiz, Belediye Başkanı Ferda Polat’ın ev sahipliğinde yapılan bayramlaşma törenine AK Parti, CHP, İYİ Parti ve MHP İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve birim amirleri katılırken az sayıda vatandaşımızda bayramlaşma törenine katıldı.

Bayramlaşma töreninde kaymakam Sedat Yıldırım ve Garnizon Komutanı misafirler ile tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladıktan sonra sırasıyla merkez karakol amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaret edilerek görevli personelin bayramları kutlandı. Siyasilerin yoğun katılımı nedeniyle ana gündemin siyaset olduğu bayramlaşma töreni İlçe jandarma Komutanlığını ziyaret sonrası sona erdi.  Bu yıl bayramlaşma töreninde bir değişikliğe gidilerek Şehit Aileleri ve gazilerimiz bayramdan önce ziyaret edildi ve istek ve talepleri bayram öncesinden dinlendi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo