Berberlerde bayram yoğunluğu yaşanıyor

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 01 Haziran 2019 203 Okunma
Berberlerde bayram yoğunluğu yaşanıyor

Berberler gece geç saatlere kadar mesai yapıyor

On bir ayın Sultanı Ramazan ayının sonuna gelinirken, ilçemizde berberlerde bayram öncesi hareketlilik başladı. Bazı vatandaşlar günler öncesinden bayram alışverişini yaparken, kimisi de gelecek misafirleri için tatlılarını, şerbetlerini hazırlamaya başladı.

Tüm bunların yanında kişisel bakımlarını da ihmal etmeyen vatandaşlar, bayrama az bir süre kala soluğu berberlerde aldı.  Berberler işlerin yoğun olması nedeniyle randevu sistemi ile gece geç saatlere kadar mesai yapmaya başladı. Bayram tıraşını son günlere bırakanlardan dolayı işlerin çok yoğun olduğunu ifade eden Köksal Erkek Kuaförü sahibi Köksal Öztürk , “Telefonla arayıp müşterilerimiz randevu alıyor. İşlerin yoğun olmasından dolayı bayramda gece geç saatlere kadar mesai yapıyoruz. Arife günü sabaha kadar salonumuz açık olacak” dedi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo