BEYPAZARI’NA ROL MODEL OLUYORUZ

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 18 Mayıs 2019 168 Okunma
BEYPAZARI’NA ROL MODEL OLUYORUZ

Yılda yüzbinlerce turisti ağırlayan Beypazarı tarım ve ticarette ilçemizi örnek alacakAnkara ilçeleri arasında yıl bazında en fazla turistin ziyaret ettiği tarihi evleri ile ünlenen Beypazarı tarım ve ticaret alanlarında ilçemizi rol model alacak. Beypazarı Kaymakamı Can Aksoy Beypazarı İlçe Tarım Müdürü hemşehrimiz Yavuz Ekici Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Ahmet Göçmen ve beraberindeki heyet İlçe Kaymakamımız Sedat Yıldırım’ı ziyaret etti.

Beypazarı’na kurulması planlanan Ticaret Borsası ile ilgili yapılması gerekenler hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.  Konuya ilişkin gazetemize açıklama yapan Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Ahmet Göçmen ‘Beypazarı tarihi ve turizmi ile yılda yüzbinlerce turisti ağırlamakta. Bunun yanı sıra havuç ve yeşillik dediğimiz ürünlerde Türkiye’nin ihtiyacını karşılıyoruz. Turizmde olduğu kadar tarımın ticaretinde de Ankara’nın ilçeleri arasında söz sahibi olmak istiyoruz. Alıcı ile satıcıyı karşı karşıya getirmeyi amaçlayan ticaret borsacılığı fiyatların serbest rekabet ortamında oluşmasını sağlamaktadır. Özellikle ürün ve ihtisas borsacılığı ile vadeli işlemler borsaları, global ekonomide vazgeçilmez hale gelmiştir. Bu çerçevede Şereflikoçhisar ilçemizde uygulanan faaliyetler hakkında Kaymakamımız Can Aksoy başkanlığında bir ziyaret gerçekleştirdik. Yapılan yatırımlar ve süreç hakkında kendilerinden bilgi aldık’ dedi. Göçmen ayrıca, Ankara Ticaret Borsası Beypazarı Şubesinin kuruluşu için Şereflikoçhisar ilçe ziyaretinin kendilerine model olduğunu sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo