BÜYÜKŞEHİR Hındıllı yaylasına ve kaldırım yoluna ASFALT ATIYOR

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 09 Haziran 2018 842 Okunma
BÜYÜKŞEHİR Hındıllı yaylasına ve kaldırım yoluna ASFALT ATIYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi ilçemizde bir sorunu daha ortadan kaldırıyor. Ulaşım nedeniyle uzun zamandır büyük sıkıntı yaşanan Hındıllı Yaylası yolunda dün itibariyle asfaltlama çalışmaları başladı. Tuzla ve Yeşilova Mahallelerinde yol ağında bulunan Kaldırım yolu sıcak asfaltla kaplanacak. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı girişimleri ile başlatılan asfalt çalışmalarında yaklaşık 20 kilometrelik yol sıcak asfalt atılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak.

Yapılan çalışma hakkında gazetemize bilgi veren Tuzla Mahallesi Muhtarı Kenan Ülger asfalt atılmasından dolayı mahalle sakinleri olarak büyük bir sorundan kurtulduklarını belirterek; “Bu yol hem Tuzla Mahallesi sakinleri hem de Hındıllı-Ayanlar yaylasında ikamet eden vatandaşlarımız için sıkıntılıydı. Sağ olsun Ankara Büyükşehir yetkilileri bu sorunumuza kulak verip asfalt sorunumuza son verdiler. Allah razı olsun. Asfalt konusunda bizlere yardımcı olan başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’ya, Belediye Meclis Üyelerine ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Şefliğine şahsım ve mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo