Çelik ve Başaran’da adaylıklarını açıkladılar

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 10 Kasım 2018 486 Okunma
Çelik ve Başaran’da adaylıklarını açıkladılar

İsimleri siyasi kulislerde Belediye Başkan Adaylığı için geçen isimlerden eski Ak Parti ilçe Başkanları Memiş Çelik ve Sait Başaran Çarşamba günü aday adaylığı başvurusunu yaparak resmen adaylıklarını açıkladılar.

Çarşamba günü Ak Parti ilçe Başkanı Erkan Seyhan’ı makamında ziyaret eden eski Ak Parti İlçe Başkanlarından Memiş Çelik ve Sait Başaran, yapılan başvuru sonrasında resmen adaylıklarını açıkladılar.

Memiş Çelik Aday Adaylığı başvurusu sonrası yaptığı açıklamada; “Öncelikle başvuruyu yaptığım dönemde bizleri yalnız bırakmadığınız için siz değerli basın mensuplarımıza teşekkür ederim. Hepinizin de bildiği gibi bizler 14 Ağustos 2001’deAk partimizin kurulduğu tarihten itibaren bizlerde Şereflikoçhisar İlçe Kurucuları olarak göreve başladık. 2002 yılından bu tarafa da teşkilatımızın değerli kademelerinde görev aldık. Onurla, gururla aldığımız görevleri yerine getirdik. İlçe Başkan Yardımcılığı, İl Genel Meclis Üyeliği, Belde Belediye Başkanlığı, İlçe Başkanlığı, İl Disiplin Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunduk. 16 yıl içerisinde tecrübe ve bilgi, birikim sağladığımıza inanıyorum. Bu bilgi ve birikimleri de ilçemizde, ilçemizin yerel yönetimlerinde aktarmak düşüncesiyle bugün itibariyle İlçe teşkilatımıza Aday Adaylığı başvurumuzu yaptık. Tabi bizim hedefimizde ilçemiz var. Biz 1970 yılından bu tarafa Şereflikoçhisar’da ikamet ediyoruz. Adeta ilçemize aşığız. İlçemize gerçekten çok güzel hizmetler yakışır. İlçe halkımıza, yerel halkımıza gerçekten her zaman hizmetin en güzeli yakışır. Bizde bu noktada elimizden geldiği kadar ilçemize hizmet etmek istiyoruz. Müracaatımızı yaptık. Genel Merkezimiz takdir buyururda bizi adaylıkla ödüllendirirse bizde Şereflikoçhisar ilçe halkına hizmet edeceğiz. Tabi önümüzdeki günlerde aday olduktan sonra projelerimizi ilçe halkımıza neler yapacağız, neler yapabiliriz, tabi bunları da açıklayacağız. Bizim düşüncemizde her zaman şu mevcut. Biz kesinlikle kurumlar arası sıfır çatışma. Hedefimizde bu. Kurumlar arası sıfır çatışma ve kurumlar arası en yüksek iletişimi hedef alacağız. Birlik beraberlik içerisinde, kurumlarımızla, STK’larımızla, halkımızla hep istişare içinde olacağız. Bu noktada çalışacağız ve en güzel hizmetleri ilçemize kazandırmak için gece gündüz, yatmadan, yorulmadan, dinlenmeden çalışacağız. Benim söyleyeceklerim bu kadar. Geldiğiniz, katıldığınız için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Bir diğer Aday Adaylığı başvurusu yapan eski İlçe Başkanı Sait Başaran, adaylık başvurusu sonrası yaptığı kısa açıklamada dün olduğu gibi, bugünde ve her zaman AK parti’nin emrinde olduğunu ifade etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo