Cemre’den Büyük açılış

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 12 Mayıs 2018 1311 Okunma
Cemre’den Büyük açılış

İlçemizin öz sermayesiyle kurulan ilk alışveriş merkezi olan Cemre AVM yine büyük bir yeniliğe imza atarak ilçemizin en büyük züccaciye mağazasını açtı. Cemre AVM alt katında hizmete giren ilçemizin en büyük züccaciye mağazasının açılışına ilgi yoğundu.

Salı günü sabah saatlerinde kapılarını vatandaşlarımıza açan Cemre Züccaciye’de geniş ürün çeşidi ve fiyatların uygun olması nedeniyle vatandaşlarımız açılışa akın etti. Açılışta büyük yoğunluk yaşayan Cemre AVM çalışanları ve yöneticileri gösterilen ilgiye teşekkür ettiler.

Açılış hakkında gazetemize bilgi veren Cemre AVM Yöneticisi Selim Koçak ilçemize her zaman yeniliklerin kazandırılmasında rol aldıklarını ifade ederek; “Şereflikoçhisar’ımızın kendi öz sermayesiyle kurulan Mağazamız her zaman ilkleri Şereflikoçhisar’la buluşturdu. Züccaciye mağazamızda bu anlamda Şereflikoçhisar’ın en büyük züccaciye mağazası yönüyle ilkler arasında yerini aldı. Halkımızda her zaman olduğu gibi yine açılışımıza büyük ilgi gösterdi. Açılışımıza katılan, bizlere destek veren tüm halkımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Cemre AVM’de yapılan yeniliklerle sözlerine devam eden Selim Koçak özellikle yaklaşan Ramazan ayı Münasebetiyle alışveriş paketlerinde ve alışveriş çeklerinde yenilik yaptıklarını, ramazan paketi hazırlatmak isteyen vatandaşlarımız için çeşitli ürün yelpazeleri ve alışveriş çekleri hazırladıklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo