CHP İLÇENİN SORUNLARINI BÜYÜKŞEHİRE BİLDİRİLECEK

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 14 Haziran 2019 188 Okunma
CHP İLÇENİN SORUNLARINI BÜYÜKŞEHİRE BİLDİRİLECEK

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetimi ilçenin sorunlarını belgelerle Büyükşehir Belediyesine taşımaya hazırlanıyor

26 Mayıs’ta yapılan Olağanüstü Kongrede başkan seçilen Mustafa Alıcı ve ekibi ilçenin sorunlarını Ankara Büyükşehir Belediyesine taşımaya hazırlanıyor. Alıcı ve ekibi kongre sonrasında Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile yaptıkları istişareler sonrasında ilçenin sorunlarını belgeleriyle birlikte Büyükşehire taşımak için vatandaşlar ve mahalle muhtarıyla görüşmelere hız verdi. CHP İlçe yönetiminin belirlediği ekip son dönemde hızlanan doğalgaz çalışmalarının ardından mahalle aralarındaki bozulan yolların yeniden yapımı için sorunları yerinde inceledi.

CHP İlçe Başkanı Mustafa Alıcı ;  ’26 Mayıs’taki Olağan Kongreyi kazanarak yönetim olarak çalışmalara hız verdik. İlçemizin en acil sorunlarını belirlemek için sorunları yerinde belgeleme kararı aldık. Bu bağlamda son dönemde ilçemizde doğalgaz çalışmaları hız kazanmış durumda. Mahalle aralarında çalışma sonrasında asfaltlarda sorunlarının yaşandığını hem vatandaşlarımızla hem de mahalle muhtarlarımızla görüşerek durumu raporlaştırıyoruz’ dedi. İlçenin en acil sorunlarını Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ivedilikle taşıyacaklarına vurgu yapan Alıcı ; ‘Büyükşehir’e gittiğimizde ilçemizin sorunlarının çözümü için sadece sözle değil raporlaştırılmış belgelerle kendilerine ileteceğiz. Sorunların acil çözüme kavuşturulması için CHP İlçe yönetimi olarak konuların sürekli takipçisi olacağız’ dedi. Alıcı ayrıca ; ‘Şereflikoçhisar’ımız artık kaybeden değil kazanan ilçe konumunda olması için elimizden gayreti göstereceğiz’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo