CHP’de ilk aday Mahmut Gündoğan

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 18 Mayıs 2019 189 Okunma
CHP’de ilk aday Mahmut Gündoğan

CHP İlçe Başkanlığı adaylığına ilk resmi başvuruyu Mahmut Gündoğan yaptı

CHP İlçe Başkanlığı için 26 Mayıs’ta yapılacak olan Olağanüstü Kongre öncesinde ilçe Başkanlığında yoğun hareketlilik başladı. CHP Genel Merkezi tarafından atanan geçici heyetin başkanlık yaptığı ilçe başkanlığına adaylık başvuruları hız kazandı. İlk resmi başvuruyu Mahmut Gündoğan yaptı. CHP İlçe Başkanlığında geçici Başkanı Erdoğan Doğan ile bir araya gelen Mahmut Gündoğan resmi olarak adaylık açıklamasını yaptı.  CHP ilçe yönetimine geçici olarak atanan heyet başkanı Erdoğan Doğan söz alarak yaşanan süreci basın mensuplarına anlattı.

‘Çok aday olması olumlu’

Olağanüstü Kongrenin 26 Mayıs’ta yapılacağını ifade eden Doğan; “İl Başkanlığımız tarafından görevden alınan İlçe Yönetimi görevden alındıktan sonra İl başkanlığımız tarafından 2 Mayıs’ta 5 Kişilik bir kurul oluşturularak Şereflikoçhisar’da Olağanüstü Kongre yapmamızı istedi. Bizde 5arkadaşımızla birlikte 26 Mayıs Pazar günü saat 10:00’da Olağanüstü Kongre kararı aldık. Olağanüstü Kongremizin sağlıklı geçmesi bizim en büyük temennimiz. Buradaki arkadaşlarımızdan Mahmut Bey adaylığını açıklayacak. Çok aday olmasını bizim açımızdan olumlu olarak görüyorum. İnşallah çıkan arkadaşlarımızın hangisi kazanırsa Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını Şereflikoçhisar’da dalgalandıracaktır. Bu konuda hiç şüphemiz yoktur. İyi bir kongre olmasını diliyoruz. Mahmut beye de arkadaşlarıyla birlikte çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz” dedi.

Adaylığını açıklayan Mahmut Gündoğan ise, kendisine gösterilen teveccühten ve verilen destekten ötürü teşekkür ederek; “Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanlığı ve Yönetimi görevden alınması sebebiyle 26 1959 Şereflikoçhisar doğumluyum. İlk, orta ve Lise öğrenimimi Şereflikoçhisar’da yaptım. Evli ve iki çocuk babasıyım. Siyasete 1987 yılında SHP İlçe Yönetiminde başladım. 2 yıl görev yaptıktan sonra 1989 yılında Kamu’da memuriyete başladım. 2009 yılında emekli oldum. Delege arkadaşlarımın desteği ve teveccühü ile Olağanüstü kongrede Aday olmaya kara verdim. Diğer adaylara başarılar diler, kongremizin ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni eder, saygılar sunarım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo