Cumhur İttifakına, vatandaşlardan tam destek

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 14 Mart 2019 299 Okunma
Cumhur İttifakına, vatandaşlardan tam destek

Seçim çalışmaları kapsamında tabiri caizse çalmadık kapı bırakmayan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik’e vatandaşlardan tam destek geldi. Mahalle mahalle ziyaret eden Çelik, sevgi seli ile karşılandı.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız veren Belediye Başkan Adayları kapı kapı gezerek destek istiyorlar. Geçtiğimiz günlerde Mahalle ziyaretlerinde bulunan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik sevgi seli ile karşılandı. 1 oyda olsa kapı kapı gezerek çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirten Çelik, kendisine gösterilen büyük ilgiden dolayı seçmenlere teşekkür etti. Genellikle yaşlı kişilerin tek tek ellerini öpen Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik, ziyaretlerinde vatandaşların isteklerini dinleyerek tek tek not aldı.

Yaşlı-genç, çoluk-çocuk herkes tarafından sevgi seli ile karşılanan Cumhur İttifakı Belediye başkan Adayı Memiş Çelik’i gören çoğu mahalle sakini, çay ya da yemek yemeden Çelik’i göndermek istemediler. Ülkenin bekası, ilçenin her geçen gün bir kat daha ileriye gitmesi için Cumhur İttifakını desteklemekten başka çareleri olmadığına vurgu yapan Mahalle sakinleri, “Başta Recep Tayyip Erdoğan, ilçe de ise Memiş Çelik’le yola devam edeceklerini söylediler. Yaşlarının 60’ın üzerinde olduğunu, Sana Yağı ve Şeker kuyruklarında çok beklediklerini dile getiren Mahalle sakinleri, o günleri tekrar yaşamak istemiyoruz. Şuan Ülkenin hali ortada. Gerek dış güçler, gerekse içimizdeki hainler, bizleri bölmeye çalışıyor. Buna müsaade etmeyeceğiz. Sonuna kadar yanınızdayız” dediler.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik’te, kendisinin içinizden birisi, bir kardeşiniz, bir oğlunuz olduğunu ifade ederek, gösterilen ilgi, alaka ve güvene sadık kalacağını, elinden gelen tüm hizmeti vatandaşlara seferber edeceğini söyledi.

Ziyaret kapsamında sadece kendisine değil, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’ye de destek verilmesi gerektiğine vurgu yapan Çelik, “Bizim burada kazanmamız önemli. Daha önemli olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Özhaseki Başkanımızın kazanması. Sizlerin desteği ile Ankara’da da Mehmet Özhaseki Başkanımla beraber kazanacağız. Yok bir tek oy veririm diyorsanız, bana değil Özhaseki Başkanıma verin” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo