Dostluk Maçını, Dostluk Kazandı

Anasayfa Manşet, Spor Haberleri 22 Temmuz 2017 2617 Okunma
Dostluk Maçını, Dostluk Kazandı

Milli Birlik ve Demokrasi Günü etkinlikleri nedeniyle Gençlik Hizmetleri ev İle Spor Müdürlüğü tarafından dostluk karşılaşması düzenlendi.

Demokrasi tarihinin kara lekesi olarak tarihe geçen ihanet gecesinin yıldönümünde Şereflikoçhisar Belediye Spor ile İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü karma takımları arasında dostluk maçı gerçekleştirildi. Cuma günü Şehir stadyumunda gerçekleştirilen ve 30’ar dakikalık 2 yarı şeklinde yapılan dostluk maçında takımlar 3-3 berabere kalırken maçın kazanını birlik, beraberlik ve dostluk oldu.

Düzenlenen futbol müsabakası ile ilgili düşüncelerini ifade eden sporcular 15 Temmuz gecesi demokrasi için canlarından vazgeçen şehitlerimizi unutmadıklarını ifade ederek Demokrasi şehitlerine rahmet dilediler. Düzenlenen futbol karşılaşmasının ardından Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Bahri Akyıldız turnuvaya katılımlarından dolayı takımlara anı kupasını vererek her iki takımada teşekkür etti. Dostluk Maçı takımların hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo