EVDÜZ 8. Şubesi hizmete girdi

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 19 Mayıs 2018 1778 Okunma
EVDÜZ 8. Şubesi hizmete girdi

Şereflikoçhisar’ın öz sermayesi ile kurulan ve kısa süre içerisinde kurumsal bir kimlik kazanan EVDÜZ Alışveriş merkezi 8. Şubesini Ankara Sincan’da açtı.

EVDÜZ Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyer yaptığı açıklamasında Şereflikoçhisarlı hemşerilerinin destekleriyle çıktıkları bu yolda emin adımlarla yürüdüklerini ifade ederek; “Evdüz Alış Veriş merkezi olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana kalite, müşteri memnuniyeti ve güvenden hiçbir zaman taviz vermedik, hemşerilerimizin en uygun fiyata, en uygun ödeme seçenekleriyle ihtiyaçlarını karşılayabilmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdük, ilçe merkezinde hizmet veren merkez mağazamızın yanı sıra Ankara’nın 7 farklı noktasında şubelerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Son olarak Sincan’da 8. Şubemizin açılışını yaptık, bu yolda bizlere destek veren tüm hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Yaz öncesi EVDÜZ mağazalarının tamamında büyük indirim ve kampanyalara girecek olan firma, en uygun fiyatlarla müşterilerine hitap etmeye hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo