FİLİSTİN BİZİM, BİZ FİLİSTİN’İN! MESCİDİ AKSA ÜMMETİN!

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 19 Mayıs 2018 710 Okunma
FİLİSTİN BİZİM, BİZ FİLİSTİN’İN! MESCİDİ AKSA ÜMMETİN!

Şereflikoçhisar Tuz Gölü Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer Kılıç’tan israil’e kınama!

ABD’nin ‘Kudüs’ü İsrail’in başkenti’ olarak tanımasını sonrası ABD Büyükelçiliği’ni Tel Aviv’den Kudüs’e taşınmasını protesto eden Filistinlilerin şehit edilmesini kınadı.

Müslümanların kutsa ayı olan, mübarek Ramazan ayında Filistinli Müslümanlara zulmeden hunharca insanları şehit eden ABD’nin Kudüs’ü ‘İsrail’in başkenti’ olarak tanımasını ve ABD Büyükelçiliği’ni Tel Aviv’den Kudüs’e taşınmasını protesto eden 60 Filistinlinin şehit etmesini kınadıklarını açıkladı.

Başkan Kılıç, “Hakikaten İslam Dünyası için bugün üzüntülü bir gün. Ama inşallah aydınlık günlere hep birlikte şahitlik edeceğiz. Bizde STK olarak bu devlet terörünü kınıyoruz. İnşallah en kısa sürede Kudüs’te Müslümanlar özgür bir şekilde dolaşabilir ve başkent ilan ettikleri günlere kavuşur” diye konuştu.

Siyonist işgalcilerin katliamlarını hatırlatan kılıç, “Filistin topraklarındaki terörist israil işgaline karşı direnişin sembolü haline gelen toprak gününün 42’nci yılında ‘Büyük Dönüş Yürüyüşü’ için Müslümanlar Gazze’de sınıra doğru harekete geçti. Terörist israil, dev kalabalığın üzerine vahşice ateş açtı, 60 kişi şehit oldu, 2 bin 410 kişi de yaralandı.”

ABD’nin “demokrasi” adı altında gittiği her şehre katliam, kan ve gözyaşı götürdüğünü söyleyen Kılıç, “Kendisini dünyanın jandarması gören, güya gittiği ülkelere demokrasi götürdüğünü iddia eden katil Amerika, Müslüman kanıyla beslenirken, bazı İslâm devletlerinin emperyalist, yamyam, Müslüman katili Amerika ile işbirliği yapmasını kabul edemiyoruz. İslâm coğrafyasında Allah’ın verdiği yeraltı ve yerüstü zenginliklere göz diken katil Amerika, İslâm coğrafyasını kana bulayarak kaostan yararlanmak ve zenginliklerini tek başına yönetmek ve emperyalizmin hizmeti için kullanmak amacıyla her yolu mubah görüyor.” ifadelerini kullandı.

EMPERYALİST AMERİKA ŞEYTANLIĞIYLA MÜSLÜMANLARI KATLEDİYOR”

Tuz Gölü Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer Kılıç, son olarak şunları kaydetti: ” Emperyalist Amerika şeytanlığıyla Müslümanları katlediyor. Bütün İslâm coğrafyasında siviller hedeftedir. Bu da gösteriyor ki Müslümanlar, kendilerini özgürlükçü gösteren katillerin doğrudan hedefidir. İslâm ülkeleri bir araya gelerek tedbir almadığı müddetçe bu alçak katiller tarafından Müslümanlar öldürülmeye devam edilecektir. Şeytanın şerrinden Allah’a sığınıyoruz! Çocuk yaştaki hafızları ve diğer sivilleri acımasızca katleden İslâm düşmanı, Müslüman kanıyla beslenen alçak ve şer odağı, işgalci ve terörist sevici, teröristleri besleyen, terör devleti kurmak isteyen, İslâm coğrafyasının bugünkü halinin tek sorumlusu ABD’nin akıttığı kanlarda boğulmasını Allah’tan temenni ediyoruz. Ey katil Amerika! Paramparça olup, Müslümanların önünde diz çöküp hesap vereceğin günleri Allah Müslümanlara göstersin.”  

Nerde Müslüman devletler hani kardeştik!

Filistin’de ölenler kim?

İsrail yıkılmadan Müslüman devletler yıkılsın…..

Birlik yok….

Bir tek TÜRKİYE var direnen…

BİZ 15 TEMMUZ RUHUYLA hazırız cihada

FİLİSTİN bizim biz FİLİSTİN’İN! MESCİDİ AKSA ÜMMETİN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo