Futbol turnuvasında ulusal hakemler görev yapacak

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 04 Mayıs 2018 732 Okunma
Futbol turnuvasında ulusal hakemler görev yapacak

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen liseler arası gençler Futbol Turnuvasında ulusal hakemler görev yapıyor.

Dün itibariyle başlayan Liseler arası gençler Futbol Turnuvasında İl Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Ulusal hakemler görev yapacak. İlçemizdeki liselerin yer aldığı turnuvada başlama vuruşunu İlçe Gençlik hizmetleri ve Spor Müdürü Bahri Akyıldız yaptı.  Tuzgölü Anadolu Lisesi ile Endüstri Meslek Lisesinin karşılaştığı ilk karşılaşmanın hakemliğini Enes Yıldırım, Yan hakemliğini ise Tahankut Muslu ve Melikşah Uğur yapacak. Turnuvada ulusal hakemlerin görev alması hakkında gazetemiz muhabirinin sorularını cevaplandıran Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bahri Akyıldız, voleybol turnuvası sonrası futbol turnuvasında da ulusal hakemlerimizin görev aldığını ifade ederek; “İlçemizde sporun ve sporcunun gelişmesi ve örnek olması adına İl Müdürlüğümüz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ile ortaklaşa hareket ediyoruz. Bu anlamda gençlerimize verdiğimiz değeri ortaya koymak adına turnuvalarımızda ulusal hakemlerin görev almasını sağlamaya çalıştık. Bu konuda Türkiye Futbol Federasyonu Okul Sporları Hakem Görevlendirme Komisyonu Üyeleri Aytekin Büyükbaş, Dilaver Gürbüz ve Bülent Gönen’e ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur Atılgan’a teşekkür ediyorum. İmkanlar dahilinde ilçemizde gerçekleştirdiğimiz bütün turnuvalara ulusal hakem getirmeye çalışacağız. Bu konuda kaymakamımız Sedat Yıldırım bizlere her konuda büyük destek oluyor. Sayın kaymakamımız Sedat Yıldırım’a sporseverler ve gençlerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Temsili olarak maçın başlama vuruşunu yapan Bahri Akyıldız ve İlçe Spor Koordinatörü Enes Murat daha sonra hakemler ve her iki takıma da başarılar diledi. Liseler arası gerçekleşen maçları Kaymakam Sedat Yıldırım, Tatbikat Merkezi Komutanı Tankçı Albay Nuri Dilsiz birlikte izlediler. Dün Şehir Stadyumunda başlayan Futbol Turnuvası 13 Mayıs Pazartesi günü sona erecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo