Gossarlı Güçlülerden, vefa örneği

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 14 Mart 2019 281 Okunma
Gossarlı Güçlülerden, vefa örneği

MKE Ankaragücü taraftarını taşıyan otobüs, deplasman dönüşü Afyonkarahisar’da kaza yapması ve iki genç taraftarın vefat etmesi sonrası Gossarlı Güçlüler topluluğu kazada vefat eden arkadaşlarını yalnız bırakmadı. Cuma günü Çarşı Camiinde Mevlidi Şerif okutan topluluk camii çıkışı cemaate tatlı ikramında bulundu.

Bazı Oda Başkanları, Belediye Başkan Adaylarının katılmış olduğu etkinlik hakkında Gossarlı  Güçlüler adına  açıklama yapan Murathan Demirkan,  Geçtiğimiz hafta Antalya maçı dönüşünde yaşanan trafik kazası sonucunda tribün kardeşlerimizden Mert Turgut Çakır ve Eren Açıkgöz’ün vefatı tüm vatandaşları olduğu gibi bizleri de yürekten yaralamıştır diyerek; “Ebediyete uğurladığımız kardeşlerimizin aziz ruhları anısına dualar ederek hemşehrilerimize tulumba tatlısı ikramında bulunduk. Allah kabul etsin. Bu vesile ile merhum kardeşlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine, dostlarına ve Ankaragücü camiamıza baş sağlığı diler acılarını yürekten paylaşıyoruz, hastanede tedavi görev tüm taraftarlarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

Gossarlı Güçlülüler olarak ilçemizdeki dernekleşme faaliyetlerimiz devam ediyor diyen Demirkan; “ilçemizde sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler gerçekleştirerek, Ankaragücü camiasında yokluğu belirgin bir şekilde hissedilen Şereflikoçhisar’ın diğer ilçeler gibi hem tribünde hem de etkinliklerde yer almasını sağlamayı hedefliyoruz. Bugün hem deplasmana hem de Ankara’daki karşılaşmalara Gossarlı Güçlüler olarak katılarak destek sağlıyoruz, dernekleşme faaliyetleri adına attığımız somut adımlarda derneğimize ait atkı, polar, forma, etiket gibi ürünlerimizi hemşerilerimize ulaştıracağız. Bu süre içerisinde tüm Şereflikoçhisarlı hemşehrilerimizin bizlere göstermiş olduğu büyük destekten dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Herkesten Allah razı olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo