Gösteri ve seminere yoğun ilgi

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 04 Mayıs 2018 610 Okunma
Gösteri ve seminere yoğun ilgi

Miniklerin gösterisi büyüledi. İlçemizin ilk özel kreşi olan İlk Minikeller kreş ve gündüz Bakım evinin düzenlediği program ve seminere yoğun katılım vardı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir gösteri hazırlayan İlk Minikeller Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğrencileri yaptıkları danslar ve gösterilerle izleyicilerden büyük alkış alırken,  Eğitimci Suat Aşçı velilere yönelik verdiği eğitim seminerinde öğretici ve eğitici konularda velilere yardımcı oldu.

İlçemizin Aile ve Sosyal politikalar Bakanlığına bağlı olarak açılan ilk özel okulu olan İlk Minikeller Kreş ve Gündüz Bakım Evi tarafından hazırlanan programa çok sayıda vatandaşımız ve öğrenci velileri katıldı. 2 ve 4 yaş çocuklara hizmet veren İlk Minikeller Kreş ve Gündüz Bakım Evi Müdürlüğü tarafından Nizamülmülk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapılan tören Cuma günü saat 18:00’da başladı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şahin Sert, MHP İlçe Başkanı Adem Bulat ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Halil Şahan, Öğretmenler ve çok sayıda vatandaşımızın katıldığı tören bir dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla devam ederken programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Okul Müdürü Mustafa Koçak yaptı.

Okul Öğrencileri tarafından istiklal marşının ezbere okunmasıyla devam eden programda 2, 3 ve 4 yaş çocuklar hazırladıkları dans ve gösterilerle velilerine ve katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşattılar.

Okul Kurucu Müdürü İlknur Doğan Özbek’in teşekkür konuşmasıyla devam eden programda son olarak Eğitimci Suat Aşçı seminer verdi. 0-15 yaş arası çocuk eğitimi ve nasıl bir gelecek konularında yaklaşık 1 saat seminer veren Suat Aşçı çocuk ve eğitim konularında katılımcılara bilgiler verdi. Program sonunda Okul Müdürü Mustafa Koçak ve Okul Kurucu Müdürü İlknur Doğa Özbek Eğitimci Suat Aşçı’ya günün anısına çiçek takdim ettiler.

Kutlama programı öğrenciler ve velilerle toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo