Hakverdi Altuğ Vekillik için Adaylık başvuru yaptı

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 04 Mayıs 2018 1644 Okunma
Hakverdi Altuğ Vekillik için Adaylık başvuru yaptı

Bir önceki dönem İlçemiz Belediye Başkanlığı yapan Hakverdi Altuğ, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Milletvekili olabilmek için adaylık başvurusu yaptı.

2009-2014 yılları arası İlçemiz Belediye başkanlığı yapan hemşehrimiz Hakverdi Altuğ, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Ak Partiden Milletvekili adayı olmak için aday adaylık başvurusu yaptı. Geçtiğimiz hafta İl Başkanlığına giden Altuğ, resmi başvurusunu yaparak aday adayları arasında yerini aldı.

Aday adaylığı başvurusu sonrası Ak Parti Şereflikoçhisar İlçe Başkanlığı, Evren İlçe Başkanlığına ziyarette bulunan Altuğ, daha sonra Ankara’nın diğer İlçelerindeki Ak Parti İlçe Başkanlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Bir önceki dönem Belediye Başkanlığı yapan Hakverdi Altuğ’un 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Milletvekilliği aday adaylığı başvurusu yapması ilçe halkı tarafından beğeni ile karşılanırken bir hemşehrimizin Milletvekili olması halinde ilçe için çok büyük avantajlar sağlayacağı kulaktan kulağa konuşulmaya başlandı.

Hakverdi Altuğ’a bu kutlu yolculukta başarılar diliyoruz. Tuzgölühaber Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo