Havuzlar neden çalışmıyor?

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 06 Temmuz 2018 579 Okunma
Havuzlar neden çalışmıyor?

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizin muhtelif yerlerine yapılan süs havuzları nedense çalıştırılmıyor. Atatürk parkında 2, Metin Şanal Bulvarında 1 olmak üzere Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemize yapılan 3 adet süsü havuzu yaz ayları gelmesine rağmen bir türlü çalıştırılmıyor.

Bakımı ve çalıştırılması Şereflikoçhisar belediyesine ait olan süs havuzlarının temizliği dahi yapılmazken yüz binlerce liraya mal olan havuzların neden çalıştırılmadığı merak konusu oldu.

Özellikle Atatürk parkında yenileme ve bakım çalışmalar yapan ve Atatürk parkının işletmesini alarak vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışan Şereflikoçhisar Belediyesi parkta çalışmalar yaparken havuzları görmezden gelmiş olacak ki havuzlar Temmuz Ayı gelmesine rağmen bir türlü çalıştırılmadı. Estetik yapısı ve ruhu dinlendiren su sesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı tarafından ilçemize kazandırılan 3 adet süs havuzu kaderine terk edilmiş gözüküyor. 2018 yılı için Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Şereflikoçhisar Belediyesine verilen yaklaşık 10 Milyon TL para varken bu havuzların neden ve niye çalıştırılmadığını sorgulayan vatandaşlarımız, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ekip görevlendirilerek bu havuzların tekrar çalıştırılmasını istiyorlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo