Helal Olsun Abdulkadir Başkan!

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 31 Mart 2016 1623 Okunma
Helal Olsun Abdulkadir Başkan!

İlçemizde dahi olmayan Soğuk hava deposu Evren’de 5 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı ve geçtiğimiz günlerde açılışı yapıldı. 380 Metre kare olan ve teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılan soğuk hava deposunun yapımı için Belediyenin cebinden bir kuruş para çıkmadı.

Evren’deki kayıkçıların kullanımı için yapılmasına karar verilen soğuk hava deposunun açılışı yapıldı. Kasım ayında inşaatı için ilçede alan tespiti yapılarak, yer tahsisi yapılan depo 5 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Evren Kaymakamlığı ve Evren Belediye Başkanlığı tarafından başvurusu yapılan ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Evren’in Keşfedilmeyen Lezzeti Balık” projesinin kapanış toplantısı Evren Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Evren Belediye Başkanı, Abdülkadir Demirci, Evren Kaymakamı Ahmet Güneri, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bülent Tarman ve Ankara Kalkınma Ajansı İzleme ve Değerlendirme Birimi Uzmanı Mustafa Akbay katıldı.

Evren Belediyesi’nin, Ankara Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa yürüttükleri proje kapsamında, ilçedeki kayıkçıların kullanımı için yapılmasına karar verilen soğuk hava deposunun açılışı yapıldı. Kasım 2015’te inşaatı için ilçede alan tespiti yapılarak, yer tahsisi yapılan depo 5 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı. 380 metreküp olan soğuk hava deposunun yapımında en son teknolojiden faydalanıldı. Soğuk hava deposu geçimlerini ilçemizde bulunan baraj gölünde yapılan balıkçılıkla kazanan vatandaşlarımıza büyük kolaylık sağlayacak.

DEMİRCİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR!

Evren Belediye başkanı Abdulkadir Demirci çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini ifade etti. Şuan Yüzme havuzumuzun yapımı devam ediyor. Bunun yanı sıra yaz ayı gelmeye başladı, mahallelerimizin kilitli taş döşemesine başladık. Ayrıca Altınbaşak Mahallemize Mahalle konağı yapımı başladı. Söz verdik. Durmak yok yola devam. Bizi yalnız bırakmayan desteklerini esirgemeyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e teşekkür ediyorum” dedi.

“Helal Olsun Abdulkadir Başkan!” için bir cevap

  1. ali dedi ki:

    Başarılı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo