Hemşerimiz Başhekim olarak görevlendirildi

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 12 Temmuz 2018 2606 Okunma
Hemşerimiz Başhekim olarak görevlendirildi

Hemşerimiz Dahiliye Uzmanı Muhammet Aksoy Devlet Hastanesi Başhekimliğine geçici olarak görevlendirildi. Yüksek ihtisas hastanesi başhekim yardımcısı olan hemşerimiz Muhammet Aksoy Mehmet Kutlu Demirkol’un tayini çıkması sonrası yeni Başhekim görevlendirilene kadar ilçemizde görev yapacak.

Aslen Hamzalı Mahallesinden olan ve uzun yıllar Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde ve Yüksek İhtisas hastanesinde Yönetici olarak görev yapan hemşerimiz Dahiliye Uzmanı Muhammet Aksoy, geçtiğimiz ay Başhekim Mehmet Kutlu Demirkol’un tayini sonrası 26 Haziran itibariyle ilçemizde Başhekim olarak görevlendirilen Muhammet Aksoy boşalan Devlet Hastanesi Başhekimliği için ilçemizin mağdur olmaması ve sağlık işleyişinin aksamaması için göreve talip oldu. Yapılan görevlendirme sonrası ilçemizde yeni Başhekim ataması yapılana dek görev yapacak olan Muhammet Aksoy’a ilçemizdeki görevinde başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo