HEPİMİZ HİZMET AŞKIYLA GÖREVİMİZE DEVAM EDELİM

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 18 Mayıs 2019 284 Okunma
HEPİMİZ HİZMET AŞKIYLA GÖREVİMİZE DEVAM EDELİM

Belediye Başkanı Memiş Çelik Belediye Personeli ile iftar açtı

Belediye Başkanı Memiş Çelik belediye personeli ile birlikte iftar açtı. Güneştepe Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı Memiş Çelik, Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve belediye personeli katıldı.

İftar sonrasında personele seslenen Çelik halkın ve belediye personelinin Ramazan Ayı’nı kutladı. Çelik ‘Bizler bu halka hizmet için seçilmiş insanlarız. Ak Partinin 4. Döneminde de halkın teveccühü ile bizlerde şimdi bu makamdayız. Makamlar gelip geçici durumlardır. Burada önemli olan İlçeye verilen hizmettir. Bundan önceki dönemlerde ilçenin menfaati için bir çivi çakan herkese teşekkür ediyorum’ dedi. Çelik sözlerine şöyle devam etti. ‘Belediye Başkanı olarak sizlerden en büyük dileğim şudur. Personel arasında kesinlikle küslük, kırgınlık istemiyorum. Belediye personeli kendi içerisinde bu durumları yaşarsa ilçeye katkı sunamayacağını düşünüyorum. Herkes bu ilçeye hizmet aşkı içerisinde olmalıdır. Tüm personelimiz mesai saatleri noktasında duyarlı olmalıdır. Bir gün izin iki gün izin durumlarını ortadan kaldıralım. Personelin birikmiş yıllık izinlerini bizzat biliyorum. Bir günlük iki günlük anlık izinler yerine yıllık izinlerinizi kullandıralım” dedi.

Bir diğer isteğim ise, mesai saatleri içerisinde bazı personelimiz banka işleri için mesai yerini bırakıyor diyen Çelik; “Vatandaş geldiğinde sizleri yerinde mutlaka görmeli. Bu konuda bana gelen şikayetleri en az düzeye indirmeliyiz. Bu tür işleri mesai saati bitimine yakın ya da kendi özel işleriniz içinde mesai saatleri dışında yapmaya özen gösterin’ dedi.

İlçeye hizmet gayesiyle aynı gemide olduklarını söyleyen Çelik; ‘Hiçbir personelim Başkan benimle uğraşır mı? kaygısı taşımasın. Belediye Başkanı olarak hiçbir personelimin ekmeği ile oynamam. Kimse bu işten çıkaracak mı sorusunu aklına getirmesi. Benim isteğim belediye içerisinde siyaset yapılmaması. Personelim belediye içerisinde siyaset yapmasın. Mesai bitiminde ne isterse neyi düşünüyorsa o yönde devam edebilir. Belediye Başkanı seçildiğimde bu makamda siyaset yapmayacağım dedim. Ben kesinlikle ilçeme hizmet derdindeyim. Siyaset bu dakikadan sonra olmaz da olmayacakta. Sizlerden de bu hassasiyeti bekliyorum’ dedi.

Konuşmasının ardından İlçe Temizlik Personeli Tolga Başkan gösterdiği üstün hizmetlerden ötürü Başkan Memiş Çelik tarafından bir maaşla ödüllendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo