İhsan Özcan adaylığını açıkladı

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 10 Kasım 2018 428 Okunma
İhsan Özcan adaylığını açıkladı

Ak Parti Şereflikoçhisar ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İhsan Özcan, pazartesi günü resmi başvuruyu yaparak Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan ilk isim oldu. Pazartesi günü AK Parti İlçe Başkanlığına gelerek resmi başvurusunu yapan İhsan Özcan daha sonra İlçe Başkanı Erkan Seyhan ile birlikte Adaylık mazbatası ile resim çektirdi.

İhsan Özcan yaptığı adaylık başvurusunda yazılı bir de basın açıklaması yaparak; “ Değerli Hemşehrilerim, Sayın Basın Mensupları. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde Belediye Başkanı aday adaylığım için başvuru yapmış bulunmaktayım. 1960 Şereflikoçhisar’da doğdum. İlk, Orta, Lise öğrenimini Şereflikoçhisar’da tamamladım. Yüksek öğrenimimi Aksaray Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünde bitirdim. 1985 yılından beri akaryakıt,  sigortacılık ve inşaat sektöründe ticari faaliyet sürdürmekteyim. 2004 -2014 yıllarında iki dönem Şereflikoçhisar Gülhüyük Belediye Başkanlığı yaptım. 30 Mart 2014 seçimlerinde Şereflikoçhisar Belediye Meclis Üyesi seçildim ve hala devam etmekteyim. 31 Mart’ta yapılacak olan seçimler ülkenin geleceği açısından çok önemli, bu seçimlerde AK Parti’nin gerek iç, gerekse dış tüm oyunları bozacağını inanıyorum. Son yıllarda hem içeride, hem de dışarıda liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik çeşitli komplolar üretildi ve halen de üretiliyor. Çünkü ülkemiz, Başkanımız önderliğinde lider ülke konumuna geldi. Ülkemizi daha da iyi yerlere getirebilmek için Başkanımız, Reisimize güç vermeliyiz. Bende bilgi birikimimle, bu kutlu yürüyüşteki yerimi alarak İlçemizin aydınlık günleri için gecemi gündüzüme katarak çalışacağım. Düsturum, Hazreti Ömer gibi adil, Hazreti Ebu Bekir gibi sadık, Hazreti Ali gibi vefalı ve yiğit olmayı hedefliyorum. Şehirden emin olan, kendinden emin olandır. Bu davayı sonuna kadar götürüp İlçeme ve siz değerli hemşehrilerime en iyi hizmeti sunma yolunda ilerliyorum. Bu süreçte desteğiniz ve Allahın izni ile hayırla sonuçlanmasını diliyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo