İyi Parti’den Cumhurbaşkanlığı için imza

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 12 Mayıs 2018 1087 Okunma
İyi Parti’den Cumhurbaşkanlığı için imza

İyi Parti İlçe Başkanlığı İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Adayı olması için İlçe Seçim Kurulunda imza verdi. Erken seçime 45 gün kala Bağımsız Cumhurbaşkanı adayları için imza verme işlemi başladı. İlçemizde İyi Parti ve Saadet Partisi İlçe Başkanlıkları Genel Başkanları için imza vererek aday olmasını sağladılar.

Cuma günü başlayan imza verme işlemi için İlçe Seçim Kuruluna giden çok sayıda İyi Partili İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı olması için imza verdiler. İyi Parti ilçe Başkanı Avni Yıldırım’ın Başkanlığında gerçekleşen imza kampanyasında bir araya gelen İyi partililer Genel Başkanları Meral Akşener’in aday olması için imza verdikten sonra hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. “Türkiye İyi olacak, Şereflikoçhisar İyi olacak” sloganlarıyla hareket eden İyi Partililer Adliye önünde fotoğraf çektirdiler.

Yapılan imza çalışması hakkında gazetemize açıklama yapan İyi Parti İlçe Başkanı Avni Yıldırım, saldırılara, engellemelere ve her türlü baskıya rağmen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacaklarını ifade ederek; “24 Haziran’da yapılacak olan ve Ülkemizin kaderini belirleyecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerde bugün sabah saat 08:00 itibariyle üyelerimiz ve partililerimizle Genel başkanımız Meral Akşener’in aday olması için imzalarımızı verdik. Önümüze engel olarak getirmek istedikleri 100.000 imza engelini saatler içerisinde açtık. İmza kampanyasının hedefini 1 milyon olarak belirledik. Bu yönde çalışıyoruz. Bu bir iyilik hareketidir. İyilik Şereflikoçhisar’dan başlayacak. Şereflikoçhisar İyi olacak, Türkiye İyi Olacak. İmzalarıyla bizleri destekleyen partili partisiz tüm Şereflikoçhisarlı hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo