Kılıç; ‘İyilikler Bereketlensin, Yardımlarınızı bekliyoruz!’

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 04 Mayıs 2019 162 Okunma
Kılıç; ‘İyilikler Bereketlensin, Yardımlarınızı bekliyoruz!’

Ramazan-ı Şerifin arefesinde olduğumuz şu günlerde Şereflikoçhisar Tuz Gölü Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer Kılıç, İlçemizde çok sayıda yardıma muhtaç kişi olduğunu belirterek; “İyilikler Bereketlensin, bu yılda  zekât, sadaka, fitre gibi bağışlarınızı ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden ulaştıracağız.  Dostlukları pekiştirmek, kardeşlik saflarını sıklaştırmak ve unutulmuş gönüllerin yalnızlığını paylaşmak için Ramazan mesaisine  “Bismillah” diyor, yardımlarınızı bekliyoruz dedi.

Ramazan Ayı nedeniyle yayınladığı mesajında  ‘‘Ramazan Gelsin İyilikler Bereketlensin, Kardeşlikte Ramazan gibi olalım’’dedi. Ve Ramazan Ayı’nın tüm İslam âlemi tarafından özlemle beklenen ay olduğunu söyledi.

Ramazan Ayı nedeniyle mesaj yayınlayan Şereflikoçhisar Tuz Gölü Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer Kılıç mesajında : “Heyecanı şimdiden bizleri sarmış olan Ramazan Ayı, yapacağımız ibadetler ile huzura ereceğimiz, maddi ve manevi yönden güzelliklerin yaşandığı bir aydır. Getirdiği bereketi ile yüreklerde mutluluk ve manevi coşkular oluşturmaktadır. 11 Ayın Sultanı olan bu ay, Müslüman âlemi tarafından özlemle beklenen bir aydır. Ramazan, paylaşmanın, dayanışmanın, hatırlamanın ve gönüllere girmenin eşsiz bir fırsatıdır. Dostluğun, yakınlığın, hal ve hatır sormanın manevi miladıdır. Ramazan iftar sofraları misafirlerle güzelleşecek,  akraba ve büyükler ziyaret edilecek, umutlar tazelenecektir. Dargınlıklar bitecek,  ertelenmiş kucaklaşmalar ve gecikmiş buluşmalarla kardeşliğimiz daha da pekişecektir. Bu ay içerisinde başta aile yuvalarımız, camilerimiz, çevremiz, hatta cadde ve sokaklarımız daha bir canlılık içerisinde olacaktır. Bu ayda ferdi sorumluluklarımız yanında toplumsal sorumluluklarımızın da yerine getirilmesine gayret edeceğiz.

Her aydan daha kıymetli, her aydan daha bereketlidir Ramazan. Dostluğun, kardeşliğin ve yardımlaşmanın pekiştiği, belki de unutulmuş gönülleri tekrar hatırlamaya vesiledir Ramazan.

Şereflikoçhisar tuz gölü yardımlaşma Derneği bu yıl da geçen yıl olduğu gibi dostlukları pekiştirmek, kardeşlik saflarını sıklaştırmak ve unutulmuş gönüllerin yalnızlığını paylaşmak için Ramazan mesaisine  “Bismillah” dedi.

Ramazanın coşkusunu mazlumların, muhtaç gönüllerin kapılarını çalarak her birini ramazan bereketi ile buluşturmak istiyoruz diyen Kılıç; “ Bu yıl da Ramazan ayında binlerce mahzun ve muhtaç aileye ulaşarak Gönül Sofraları Kuruyoruz. Kıymetli gönüller ile kilometreleri uzak olmaktan çıkarıyor, kardeşlik ve dostluk köprüleri ile gönül sofralarında buluşuyoruz” dedi.

Bunun yanında her yıl olduğu gibi bu yıl da kumanya dağıtımı ile emanetleri sahiplerine ulaştıracak olan derneğimiz, “İyilikler Bereketlensin” diyen Şereflikoçhisar Tuz Gölü Yardımlaşma Derneği bağışçıların zekât, sadaka, fitre gibi bağışlarınızı da ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden ulaştıracak.

Derneğimize yardım yapmak isteyenler için ŞEREFLİKOÇHİSAR ZİRAAT BANKASI HESAPLARINA VE DERNEĞİMİZ ŞUBESİNE GELEREK VEYA AŞAĞIDAKİ NUMARALARDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

0542 8312079 VE 0505 293 37 56

Bereketli günlerin içine gireceğimiz bu mübarek Ramazan’ın faziletini hep birlikte yaşamamızı, tüm İslam Âlemine, vatanımız ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Yardım ve Bağışlarınız İçin Hesap Numaramız

Şereflikoçhisar Ziraat Bankası İBAN No: TR92 0001 0000 2981 7929 4650 01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo