LGS Birincisi “İmam Hatip”ten

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 12 Temmuz 2018 1422 Okunma
LGS Birincisi “İmam Hatip”ten

Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi Atilla İldeş Liselere Giriş Sınavında (LGS) Şereflikoçhisar birincisi oldu. TEOG sonrası uygulamaya konulan LGS sınavında ilçe birincisi olan Atilla İldeş’e Cuma günü Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen törenle çeşitli hediyeler verildi.

Sınavda Türkiye geneli yüzdelik dilimde % 0,34 ve il geneli yüzdelik diliminde ise %0,46’ya girerek göğsümüzü kabartan Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Atilla İldeş, Cuma günü ailesiyle birlikte mezun olduğu okuluna gelerek Okul Müdürü Yusuf Düğer ve Müdür Yardımcısından hediyelerini aldı. Ziyarete Yavuz Sultan Selim Fen Lisesinden öğrenim gören ablası ve İlkokul öğrencisi küçük kardeşi ile birlikte gelen Atilla İldeş, hayatı boyunca bir maraton koştuğunu ve bunun meyvelerini toplamaya başladığını ifade etti.

Annesi ve babası ve Okul idarecileri ile objektiflerin karşısına geçen ilçemiz LGS birincisi Atilla İldeş, başarısında ailesinin özellikle ablasının emeğinin çok olduğunu, öğretenlerinin ve okul idarecilerinin kendisine her zaman yardımcı ve rehber olduklarını vurgulayarak, başarısında emeği olan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Abdulbaki imam hatip ortaokulundan çok memnun olduklarını ifade eden Orhan İldeş ve İldeş Ailesi ilk başta çocuklarını İmam hatip ortaokuluna göndermek istemediklerini ancak Okul Müdürü Yusuf Düğer’in daveti ve ısrarına dayanamadıklarını, okul hayatı boyunca İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerinin Atilla’ya hep destek olduklarını, bu nedenle başta Okul idarecileri olmak üzere Okul Öğretmenlerine teşekkür ettiklerini belirttiler. Ailesi ve Okul İdarecileri ile fotoğraf çekimi sonrası okul idarecilerinde hediyelerini alan LGS İlçe Birincisi Atilla İldeş; “İçimde inanılmaz derecede bir mutluluk var. Başta bana destek verdiği için aileme ve öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir duygu yaşıyorum. İnşallah hedefim, gelebileceğim en iyi yere gelip ülkeme ve insanlığa faydalı olmak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo