Mehmet Ünal; “Taktir sizden hizmet bizden”

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 08 Şubat 2019 331 Okunma
Mehmet Ünal; “Taktir sizden hizmet bizden”

Tüfekçi Mehmet lakabıyla bilinen Mehmet Ünal 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Mustafacık Mahallesinden Muhtar adayı olduğunu açıkladı. Adaylığı ile ilgili gazetemize açıklama yapan Ünal; Değerli Mahalle sakinleri; 1955 Kırşehir doğumluyum. 1973 yılındaki askerlik hizmetimden sonra Tekel bünyesinde Konya Cihanbeyli Yavşan tuzlasına atandım. 1975 senesinde ise Kaldırım Tuz işletmesine atanarak buradan emekli oldum. 1983 yılından beri Mustafacık mahallesinde ikamet ediyorum. Yerel seçimlerde mahallemizden muhtar adayıyım. Beni desteklemeniz halinde mahallemizin muhtar adayıyım. Beni desteklemeniz halinde mahallemizin sorunları ile ilgili olarak yerel yönetimle uyum ve işbirliği içerisinde çalışıp, çözüm noktasında bir mahalle muhtarının gösterebileceği maksimum çabayı sarf ederek sizlerin takdirini kazanmak tek dileğimdir” dedi.

Muhtar seçildiğimde neler yapacağım konusunda ise Mustafacık Mahallesi Muhtar adayı Mehmet Ünal; “Öncelikle mahallemiz vatandaşlarından herhangi bir belge herhangi bir evrak için, bir kuruş talep etmeyeceğim. Talep etmeyeceğim gibi düğünlerde, cenazelerde ve özel günlerinizde yanınızda olacağım. Düğün ve cenazesi olanlara Masa, Sandalye, Çadır, Semaver Ücretsiz Olup, tarafımca karşılanacaktır. Öte yandan yine böyle günleriniz için mahallemizde bir konak yaptırmayı planlıyorum. Mahalle olmasına rağmen misafir ağırlayacak yeri olmayanlar yapmayı düşündüğümüz bu konağımızda düğününü yapabilecek, cenazesini kaldıracak, özel gününde kullanabilecek” dedi.

Ünal açıklamasına şu cümlelerle son verdi. “Mahallelerimizin en büyük sıkıntısı da, en ufak bir iş için muhtarı bulamamalarıdır. Çarşıda sabit bir yerim olması ve orasını muhtarlık bürosu için kullanacağımdan dolayı, aranan değil; arandığında bulunan bir muhtar olacağım. Taktir sizden hizmet bizden..”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo