MHP iftarına yoğun ilgi vardı

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 22 Haziran 2018 627 Okunma
MHP iftarına yoğun ilgi vardı

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı tarafından verilen ramazan iftarına yoğun ilgi. Ankara İl Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adaylarının katıldığı iftar davetine yaklaşık 1500 kişi katıldı.

Çarşamba günü Ankara Caddesi üzerinde Öğretmenevi karşısında verilen iftar davetine MHP İl Başkan Yardımcısı Soner Cengiz,  Milletvekili Adayları Nevin Korkmaz, Kenan Fidan ve Oğuz Yılmaz ile MHP İlçe Başkanı Adem Bulat, MHP Belediye Meclis Üyeleri Halil Şahan, Tamer Keser ve Hacı Özçelik, MHP İlçe Yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Evren İlçe Teşkilatının da katıldığı iftar davetinde kısa bir teşekkür konuşması yapan MHP İlçe Başkanı Adem Bulat katılımlarından ötürü tüm vatandaşlarımıza teşekkür etti. Adem Bulat’ın konuşması sonrası Milletvekili Adayları sırasıyla kürsüye gelerek kendilerini tanıttılar ve 24 Haziran seçimlerinde destek istediler. İftar daveti sonrası MHP Seçim koordinasyon merkezini ziyaret eden İl Başkan yardımcısı Soner Cengiz ve Milletvekili Adayları seçim çalışmaları hakkında İlçe Teşkilatından bilgi alarak alışmalarında başarılar dilediler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo