MOPETLE TEHLİKELİ YOLCULUK

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 30 Mayıs 2018 1182 Okunma
MOPETLE TEHLİKELİ YOLCULUK

Hem Çocukların hem de karşıdakilerin canını hiçe saydı

İlçemizin en işlek caddelerinden olan Ali Babacan Caddesinde önüne bindirdiği çocuklarla trafikte tur atan mopet sürücüsü hem çocukların hem de karşıdaki kişilerin canını hiçe saydı. Ne kendisinde ne de önünde taşıdığı çocuklarda kask bulunmayan sürücü hiç bir şey yok gibi yoluna devam etti.

Genellikle televizyonda görmüş olduğumuz trafik magandalığı bu kez ilçemizde yaşandı. Salı günü ilçemizin en işlek caddelerinden olan Ali Babacan Caddesinde vatandaşlar tarafından cep telefonu ile çekilerek gazetemize ulaşan fotoğrafta herhangi bir güvenliği olmayan, hatta ve hatta kaskı dahi olmayan mopet sürücüsünün önünde biri kız diğeri erkek olmak üzere iki çocuk görülüyor. Ön tarafında tahminlere göre yaşları 8 ila10 arasında olan iki çocuğu alan trafik magandası çocuklara dondurma alarak vatandaşların şaşkın bakışları arasında trafik akışında yoluna devam etti. Zaman zaman trafiğin yoğunlaştığı anlarda mopetin kontrolünü sağlamak için sağ ayağını yere koyarak güç bela denge sağlayan yaşlı sürücü hiç birşey yokmuş gibi yoluna devam etti ve gözden kayboldu. İlçemizde yaşanan bu görüntü sonrası yetkililerin ne gibi bir önlem alacakları, hatta önlem alıp almayacakları ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo