Muhtar Onat, hızlı başladı

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 01 Haziran 2019 375 Okunma
Muhtar Onat, hızlı başladı

31 Mart’ta yapılan seçimler sonrası Boğaziçi Mahallesinden Muhtar adayı olan ve seçimi ezici üstünlükle kazanan Muhtar Yaşar Onat hızlı başladı. Mahallesinde Doğalgaz olmadığı için mahalle sakinlerinin bir hayli perişan olduğuna vurgu yapan Onat, “ilk işim Doğalgazsız ev kalmamasını sağlamak. Bu yönde Doğalgaz yetkilileri ile görüştüm. Gerekli çalışmalarımız başladı. Şuanda mahallemizde bazı caddelerde Doğalgaz bağlandı” dedi.

Boğaziçi Mahallesinin yeni Muhtarı Bayram Onat çalışmalarına hızlı başladı. İlçemizde kullanılmaya başlanılan ve bu yönü ile vatandaşlarımızın ilgisini çeken Doğalgaz konusunda kolları sıvadı. İlk olarak Başkent Gaz yetkilileri ile görüşen Muhtar Onat, Mahallerine Doğalgaz gelmesi için abone sayısının fazla olması gerektiği bilgisine ulaştı. Vakit kaybetmeden Mahalle sakinleri ile görüşen Muhtar Onat, birkaç gün içerisinde Abone sayısını çoğalttı. Abone sayısının fazla olması nedeniyle Başkent Gaz yetkilileri çalışmalar başladı. Şuanda  Ankara Caddesinin tamamı Doğalgaza kavuşurken, Altuğ sokağa borular döşendi diyen Onat; “ buralara hat çekilecek, Berat Cömertoğlu caddesi ve orman sokakla birlikte yücel sokakta çalışmalar devam ediyor. İnşallah seneye tüm mahalle sakinlerimiz Doğalgaz kavuşmuş olacak” dedi.

ASKİ ile de görüştüğüne vurgu yapan Muhtar Bayram Onat, İlçemizin Berat Cömertoğlu Caddesinde bulunan son evlerde Kanalizasyonun olmadığını duydum. Hemen bu yönde ASKİ yetkilileri ile görüştüm. Allah izin verirse en kısa zamanda çalışmalar başlayacak. İnşalllah beş yıllık Muhtarlık dönemimde Boğaziçi Mahallesinin hiçbir sorunu kalmayacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo