Ne varsa Büyükşehir’de var

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 13 Nisan 2018 782 Okunma
Ne varsa Büyükşehir’de var

Çoğu şekilde eleştirdiğimiz, bağlanma konusunda fikir ayrılıklarına düştüğümüz Ankara Büyükşehir Belediyesi ilçemizin eksiklikleri konusunda yaptığı çalışmalarla Belediye başkanlığı tarafından yapılamayan eksikliklere anında müdahale ediyor. İlçe halkının en büyük sıkıntılarından olan asfalt çalışmasında bir türlü başarıyı yakalamayan Belediye Başkanlığı yardımına yine Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri yetişti. İlçemizde çeşitli mahallelerde olan asfalt ve yol sorunu ile ilgili olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Yama ekipleri çalışmalara başladı.

Geçtiğimiz hafta itibariyle çalışmalara başlayan yama ekipleri Tuzla Mahallesi başta olmak üzere asfalt sorunu olan alanlarda çalışmaya başladılar. Aziz Mahmud Hüdai Caddesinde yer alan asfalt yama çalışmalarına başlayan ekipler aynı zamanda açık olan kanallarda temizlik ve kanal kapama çalışmalarına da başladılar. Yapılan çalışmalar hakkında gazetemize bilgi veren fen İşleri Bölge Müdürlüğü yetkilileri, Mahalle Muhtarlarının talep ve istekleri doğrultusunda sorunlu olan yerlerde çalışmalara başladıklarını, yıl boyunca yama konusunda sıkıntılı alanların tamamını bitireceklerini ifade ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo