Özcan, Teşkilatı ziyaret edip, kadınlara Karanfil dağıttı

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 14 Mart 2019 234 Okunma
Özcan, Teşkilatı ziyaret edip, kadınlara Karanfil dağıttı

Ak Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan İlçe Teşkilatını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çarşı içerisinde esnaf ziyareti yapan Ak Parti İl Başkanı Özcan, Kadınlar Günü nedeniyle bayanlara Karanfil hediye etti.

Cuma günü İlçe Teşkilatını ziyaret eden ve çiçeklerle karşılanan Ak Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan, İlk olarak İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Gençlik Kolları Başkanı Akın Gözkaya, İlçe SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanından seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Koçhisar’da Allah’ın izni ile bir sıkıntı görünmüyor diye sözlerine başlayan Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Bizler Ankara’da köyleri ziyaret ediyoruz. O köyde 150-200 kişi olabilir. O köyün merkezde ağırlığı çok olur. Koçhisar’da Memiş Başkanı seçeceğiz, Ankara’da da Haseki Başkanı güçlü bir şekilde çıkaracağız. Memiş Başkan burada %70 oy aldı, Haseki Başkanında en az %70 oy alması lazım. 68-69 olursa burada bir sıkıntı var demektir. Onun için var gücümüzle çalışacağız. Biz Çankaya’da dahil bu 25 ilçeyi aldık diyelim, ama Büyükşehir’i almazsak hiçbir anlamı yok. 80 ili alsak Ankara’yı almazsak ki burası Başkent hiçbir anlamı yok. Onun için bizim yükümüz diğer teşkilatlardan çok daha ağır. Hamdolsun her geçen gün saha istediğimiz şekilde oluyor” dedi.

Karşılarında acayip, çok farklı bir ittifak var. Kimler kimlerle beraber hiç belli değil diyen Özcan; “Aslında yan yana gelmeyecekler, hep yan yana geliyor. Tek gayeleri Recep Tayyip Erdoğan. Milletin 15 Temmuz gecesi sokakta kurduğu Cumhur İttifakı’nı yıkabilmek. Karşıya bakıyoruz, CHP’nin adayı diyorlar da ben HDP’nin adayı diyorum. Dedikleri tek şey, ‘Bu adam Ankaralı değil, biz Ankaralıyız, Ankara’nın da köylüsüyüz’. Sanki CHP Çankaya’da bir tane Ankaralı var mı seçilen? Yenimahalle’de var mı? Ankara’da bizim 21 Ankaralı adayımız var. CHP’de kaç tane Ankaralı aday var? Yok. Gösterdikleri aday CHP’nin adamı da değil. Milliyetçi Hareket Partisi’ni öyle bir suçlayarak gitti ki CHP’lileştiriyorsun sen diye, akabinde seçimi yine kaybetti. Üye dahi olmamıştı, üyeliğini de sildirmişti. İYİ Parti, ‘Bizden aday ol’ dedi, onu da kabul etmedi. Bu adamlar Güneydoğu’yu, Doğu’yu bir şekilde alabilmek derdindeler ama asıl hedefledikleri yer İstanbul ve Ankara. Bir düşünsenize Allah korusun Türkiye Cumhuriyeti’nin başkentini HDP’lilerin yönettiğini, Kandil’in, Pensilvanya’nın, siyonistlerin yönettiğini. Rabbim bize bunu göstermesin.” dedi.

Daha sonra Ak Parti İlçe Başkanı söz alarak, İlçe adına yapılan başarılı çalışmalarda kendisinden çok büyük destek aldığını ifade ederek; “İlçemizin bütün sorunlarını kendi sorununuz gibi bire bir ilgilendiniz. Ben bu hususta herkesin huzurunda sizlere teşekkür etmek istiyorum. Ve Ankara’mız, teşkilatımız ve ilçemiz için sizin gibi bir Başkanımızın olması bize gurur, mutluluk veriyor ve her konuda elimizi güçlü kılıyor. Allah sizlerden razı olsun. Çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Konuşmalar ve Partililerden edilen sohbet sonrası çarşı merkezinde esnaf ziyareti yapan heyet, 8 Mart Dünya Kadınlar günü olması nedeniyle bayan seçmenlere Karanfil dağıtarak destek istedi. Zaman zaman esnafların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, olası tüm sorun ve sıkıntılarda kendileri ile irtibata geçmeleri gerektiğini vurguladı.

Esnaflardan bazılarının şuan zor günler yaşadıklarını, işlerde hissedilir oranda düşüş olduğunu aktarması sonrası, Özcan; “ İnşallah ilerleyen günlerde her şey daha güzel olacak” dedi.

Esnaf ziyareti sonrası MHP İlçe Teşkilatını ziyaret eden İl Başkanı Hakan Han Özcan, MHP İlçe Başkanı ile bir süre sohbet ettikten sonra ilçemizden ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo