Saadet Partisi Adayını açıkladı

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 04 Mayıs 2018 606 Okunma
Saadet Partisi Adayını açıkladı

Saadet Partisi 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri için adayının Genel Başkan Temel Karamollaoğlu olduğunu açıkladı.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Mutlu Öcal tarafından yapılan basın açıklamasında 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Saadet partisi Adayının Genel Başkan Temel Karamollaoğlu olduğunu belirtti.

Yapılan açıklamada Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun aday olabilmesi için gerekli 100.000 imza için çalışmaların başladığı ifade edildi. Saadet Partisi İlçe Başkanı Mutlu Öcal yaptığı basın açıklamasında; “Saadet Partimizin Cumhurbaşkanı adayı, Görüşü, partisi, ırkı, mezhebi ne olursa olsun herkesi kucaklayan, Siyasete seviye kazandıran, Bilgi ve tecrübe sahibi, Ahlaklı ve hakkaniyetli, Cesur adam, Samimi insan, Bilge başkan, Temel Karamollaoğlu olmuştur. Öyle inanıyoruz ki; Sayın Karamollaoğlu’nun adaylığının şartlarından olan 100.000 imzanın toplanmasına sadece Saadet Partililer değil, AK Partili, MHP’li CHP’li ve HDP’li arkadaşlar da bir imza atarak katkıda bulunacaklardır. Süreç,  iyilik güzellikler getirecek. Cumhurbaşkanı adayına imza vermek için bazı önemli bilgiler: İmzalar ilçe seçim kuruluna verilecek. Seçmen niteliği taşıyan herkes imza verebilir. Seçmenler sadece ikametgah adresinin olduğu ilçede imza verebilecek. İmzalar 4 Mayıs-Cuma-9 Mayıs Çarşamba günleri arasında (hafta sonu dahil) 6 gün. İmza verme saatleri, 08:00-20:00 arası olacaktır. Kimlik ile gidecek, ilgili forma imza atacak ve seçmene alındı belgesi verilecektir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo