Seven, “Şereflikoçhisar’ın sorunlarını biliyorum!”

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 14 Mart 2019 242 Okunma
Seven, “Şereflikoçhisar’ın sorunlarını biliyorum!”

DSP İlçemiz Belediye Başkanı Adayı Kenan seven, yerel seçimlerin seçimden çok geçim derdiyle uğraşan yurttaşlarımızın gündeminde olmadığını hatırlatarak, bu seçimin sade vatandaşın mutfağındaki yangını söndürmekten uzak olduğunu söyledi.

DSP olarak çalışan kesimin, işsizlerin, emeklilerin, kadınların, gençlerin ve esnafın sorunlarının daha önemli bulduklarını vurgulayan Kenan Seven; yerel seçimler sonrasında ekonomideki belirsizliğin ve hayat pahalılığının ülkeyi getireceği dar boğaza da dikkat çekti.

Genel bütçedeki rant ekonomisine dayalı kaynakların artık tükendiğini ve dövize dayalı dış borçların faizlerini ödemedeki zorlukların, yerel seçimlerin önüne geçtiğini söyleyen Kenan Seven ”Demokratik Sol Parti olarak, kalkınmanın köyden başlayacağı ve kooperatiflere dayalı üretimin esas alınacağı Halkçı Belediyecilik Modelini önerdi.

Halkçı Belediyecilik Modeli ile çalışanların, üreticilerin ve tüketicilerin dayanışması ve paylaşımı ile yerel kaynakların doğru kullanılacağı bir kalkınmanın gerçekleşeceğini sözlerine ekledi.

Şereflikoçhisar’ın sorunlarını bildiğini ve sorunların çözümüne yönelik yapılabilir ve sürdürülebilir projeleri olduğunu söyleyen Kenan Seven, “27 yıllık Belediye çalışma hayatım, mühendislik bilgi ve birikimim sonucu hazırladığım projelerle Şereflikoçhisar Belediye Başkanı olmak için  parti ayırımı yapmadan tüm Şereflikoçhisarlılardan oy istiyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo