Sonnur Hakbilen gazetemizi ziyaret etti

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 04 Mayıs 2018 717 Okunma
Sonnur Hakbilen gazetemizi ziyaret etti

Ak Parti Ankara Milletvekili aday adaylığını açıklayan Tanış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sonnur Hakbilen gazetemizi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

24 Haziran Genel seçimlerinde Ak Parti Ankara Milletvekilliği Aday Adaylığını açıklayan ve kamuoyundan büyük destek gren Sonnur Hakbilen ilçemize gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında gazetemizi de ziyaret etti. Ankara’lı olması sebebiyle siyasi kamuoyunda “Ankara’ya Ankara’lı Aday” olarak lanse edilen Sonnur Hakbilen ilçemizi ziyaretinde Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ettikten sonra gazetemiz bürosuna gelerek seçim çalışmaları ve siyasi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Aday Adaylığı sürecinde Ankara 1. Bölgede bulunan İlçe teşkilatlarını ziyaret ettiğini ifade eden Sonnur Hakbilen bu kapsamda ilçemize ve Evren ilçelerinde teşkilatları ziyaret ettiğini, Şereflikoçhisar’ın ve Şereflikoçhisarlıların kendisi için ayrı bir yeri olduğundan dolayI da ilçemize daha fazla vakit ayırdığını ifade etti. Ankara’da siyasetin Ankara’lıların söz sahibi olması gerektiğini ve Ankara’nın bu durumdan yararlanamadığını sözlerine ekleyen Sonnur Hakbilen Aday olması halinde Ankara ve Ankaralıları temsil edeceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo