TİMSS Uygulaması başarılı bir şekilde tamamlandı

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 11 Nisan 2019 133 Okunma
TİMSS Uygulaması başarılı bir şekilde tamamlandı

Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin Ülkemizi en işi şekilde temsil ettiği “TİMSS Uygulaması” başarılı bir şekilde tamamlandı.

Dünyada ortalama 60 Ülkenin katıldığı “TİMSS Matematik ve Fen Eğilimleri 2019 Nihai Uygulaması” Ankara’yı ve Ülkemizi temsil eden 247 okul içerisinden pilot okul olarak seçilen Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu’nda da uygulandı.

İlçemizden katılan öğrencilerin; görevlerinin öneminin bilinciyle, katıldıkları sınavda ellerinden gelenin en iyisini yaparak “TIMSS Uygulamasına” girmeye hak kazanan beşinci ve sekizinci sınıfların hem Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Lisesi’ni hem de ilçemizi, Ankara’yı ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettikleri belirtildi.

Öğrencilerin, en büyük ödülünün Uluslararası bir ortamda Ülkemizi temsil etmeleri olduğu belirtilirken “TIMSS Uygulamasının” da başarılı şekilde tamamlanması sonucunda da, Okul Müdürü Veysel Güçlü; “Öğrencilerimizin “TIMSS Uygulamasını” başarılı şekilde tamamlamalarından dolayı ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmelerinden dolayı kendilerini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Öğrencilerimizin; TIMSS Uygulamasını yürüttüğü süresi boyunca, kendilerine destek veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan ve personellerine ve İl Daire Başkanlarına teşekkür ederiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo