Üçler Uğurlu’dan ziyaret

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 19 Mayıs 2018 1058 Okunma
Üçler Uğurlu’dan ziyaret

İyi Parti Ankara Milletvekili Aday adayı hemşerimiz Üçler Uğurlu Cumartesi günü İyi Parti ilçe Başkanlığını ziyaret etti. Adaylığı ve güncel siyasi konular üzerinde görüşlerini açıklayan hemşerimiz Üçler Uğurlu İlçe Başkanlığı ziyareti sonrası esnafları ve akrabalarını ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta İyi Parti Ankara Milletvekilliği Aday Adaylığını açıklayan hemşerimiz Üçler Uğurlu seçim bölgesi ziyaretlerinde ilk olarak ilçemizi Ziyaret ederek İyi Parti İlçe Başkanı Avni Yıldırım’la bir araya geldi. Burada ülke gündemine dair açıklamalarda bulunan Üçler Uğurlu, ülkenin kötü yönetildiğini ve ekonomik olarak zor bir durumda olduğunu, Allah’ın izniyle İyi Parti iktidarında ülkenin tüm sorularının çözüleceğini, özellikle ülkemizde yolsuzluğun önünü keseceklerini söyledi.

İyi Parti İlçe Başkanlığı ziyaretinde kendi adaylığı ve sırama konularına da değinen hemşerimiz Üçler Uğurlu, yerel adayların, bölgemizi ve ilçelerimizi tanıyan adayların listede yer almasını, bu konuda 1. Bölgeye bağlı ilçe Başkanlarının kendisine destek vermelerini istedi. İyi Parti İlçe Başkanlığını ziyareti sonrası beraberindeki heyet ve İyi Parti İlçe Başkanı Avni Yıldırım’la birlikte esnaf ziyaretleri yapan Üçler Uğurlu daha sonra akrabalarını ziyaret ettikten sonra ilçemizden ayrıldı.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo