Vatandaş ne diyor?

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 12 Mayıs 2018 1220 Okunma
Vatandaş ne diyor?

Belediye Başkanının 4 yıllık başkanlığı döneninde, seçim beyannamesinde neler vaat ettiğini, hangilerini yerine getirip, hangilerine yerine getirmediğine dair yayınlamış olduğumuz yazı dizimiz geçtiğimiz hafta itibari ile sona erdi.

Dört yıllık Başkanlığı döneminde seçim beyannamesinde vaat edilen birçok projeyi hayata geçiremediği dikkatlerden kaçmayan başkana vatandaşlarda tepki gösteriyor. Gerek gazetemizin internet sayfasına gerekse sosyal medya facebook hesabımızda yayınladığımız 4 yıllık projeler ve nelerin yapılıp nelerin yapılmadığı haberlerine birçok vatandaşımız yorum yaptılar.

Yapılan yorumların çoğunluğunda sinkaflı sözler kullanıldığı için yayınlayamazken, küfür, hakaret içermeyen yorumlarımızı siz okurlarımızla paylaşıyoruz.

Uğur Uludağ; “Koçhisarın başarılı Belediye Başkanının çalışmaları mütiş. Cadde sokakları tertemiz, asfaltsız sokak kalmamış, Halk mutlu. başkanı yeni seçimlerde yine aday gösterecek, başkanın hizmetlerine halk doymamış. Koçhisarın her yerinde parklar yapılmış insanlar parklarda vakit geçiriyor. Belediye ekipleri hizmetten hizmete koşuyor. Koçhisarımızın hizmetleri ulusal basından düşmüyor. Başkana başka il ve ilçelerden teklifler var. Başkan bek Koçhisarı il yapmadan bu işi bırakmam diyor. Bizlere de Koçhisar olarak Bu başkan beyle tabiki illik yakışır. Allah başkan beyi koçhisarın başından eksik etmesin.  Koçhisar halkı ise bu şekilde hizmetleri takip ediyor”.

Red Kit; “Aynen aynennn koçhisar çok ilerliyor. Ondan kapanıyor demi. Deniz bank, yapı kredi, adese, çooookkk ilerliyor demi daha ceza evide gidecek Aksaray’a sonra gossar büyüdü de helal olsun de şaplak çal. 2027 de koçhisar çarşısında manda dana koyun gezer artik parklardaki havuzlarda da sulanırlar ohhhh missss”

Demet Korkut: Ne yapmış. Sokaklara girsin baksın köy muhtarları bundan iyi çabalıyor böyle belediye başkanı mı olur?.

Yagmur Yagmur: Yapılmakta olan Yüzme Havuzu, Kültür Merkezi Düğün salonu projesi var. Yapılmayan sokakların ciddi cop sorunu var. Çarşı merkezi tas çukur. Büyükşehire bağlandık belediyenin geliri bitti maalesef” dediler.

Bu vesile ile Belediye başkanının gerek haberimize gerekse yapılan yorumlara verecek her hangi bir açıklaması olup olmayacağı ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Şayet Başkanın bir açıklaması olursa yine aynı sayfadan ve aynı yerden vereceğimizi kamuoyuna duyururuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo