YEMEKTE FİYASKO “Birçok kişi tek lokma yiyemedi”

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 13 Aralık 2018 2165 Okunma
YEMEKTE FİYASKO “Birçok kişi tek lokma yiyemedi”

Geçtiğimiz hafta içerisinde İlçemizi Ziyaret eden Ankara Valisi Vasip Şahin’inde katıldığı yemekte tam bir fiyasko yaşandı. Belediyeye ait Güneştepe Sosyal Tesislerinde verilen ve masraflarının Kaymakamlık tarafından karşılandığı öğrenilen yemekte, davetliler tabiri caizse aç kaldı.

Gerek organizasyon bozukluğu, gerekse yemek sayısının yetmemesi sonrası davetliler dakikalarca yemek gelmesini bekledi.

Geleceği bir gün öncesinden belli olan ve tüm hazırlıkların yapıldığı Vali Vasip Şahin’in ziyaretine gelişi güzel verilen ve organize bozukluğu yaşanılan yemek ikramı damgasını vurdu. Belediyeye ait Güneştepe Sosyal Tesislerinde verilen yemek ikramında ne yemek katılımcılara yetti, ne de servis istenildiği şekilde yapılamadı.

Çorba ikramının bulunulmasının ardından ana menünün gelmesi dakikalarca sürdü. En büyük yanlış ise Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörüne ana yemeğin unutularak verilmemesi oldu. Belediye Başkanı ve İlçe Başkanının Tesis yetkililerini ikazı sonrası ana yemek verilen Rektör ne yapacağını bilemedi.

Birçok kişinin ana yemeği bırakın çorba dahi alamadığı yemekte, servis yapan kişilerin çorba isteyen kişilere “ Çorba bitti” demeleri yemeğe katılanlar arasında soğuk duş etkisi yaptı.

Yemeğe katılan birçok kişinin dikkatinden kaçmayan bu tatsız olay sonrası, Belediyeye ait ve henüz birkaç ay önce açılan bir tesiste böyle bir aksaklığın yaşanmasının çok hoş olmadığını dile getirdiler.

“YEMEKTE FİYASKO “Birçok kişi tek lokma yiyemedi”” için bir cevap

  1. Meçhul dedi ki:

    Zaten koçhisarin adamı affedersiniz ama çok görgüsüz saygısız 5 yıl görev yaptım ama burnumdan geldi insanlar soğuk haset fesat herkesde dedikodu.
    Gelelim bu yemeğe 1.Hata o servisi yapanlar genelde belediye işcisi bekçi veya çöpcü bu adamlara servis yaptırılirmı adam hayatı boyunca butun yemek cesitlerini kaşıkla yemiş. Servisi bilmiyor. Oraya garson ve yanlarında birer komi ile servis yaptirilirdi vali beye ve rektöre ayıp olmus. Sonra kochisar niye büyümüyor gelişmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo